Сесія міськради: 80 питань та ні слова про обіцяний Мамаєм мораторій на МАФи

ПОЛТАВА
08.06.2017, 13:15
Сесія міськради: 80 питань та ні слова про обіцяний Мамаєм мораторій на МАФи

Вже за тиждень відбудеться засідання сесії Полтавської міськради. Одне з питань, заради якого скликають депутатів про мораторій на встановлення малих архітектурних форм (МАФ) відсутнє в оприлюдненому порядку денному. Перелік питань можна побачити на сайті міської ради («Про внесення пропозицій та формування порядку денного одинадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання» – ред.).

Зазначимо, що Мамай 21 квітня виконав вимогу активістів і скликав позачергову сесію. Майже відразу після кривавих подій біля арки на вулиці Соборності, 27, мер Полтави зазначив про свою «однозначну і постійну» позицію з цього питання.

Є ймовірність, що це питання розглянуть у рамках одного з 4, у яких іде мова про тимчасові споруди. Перелік цих питань нижче:

8. Про надання згоди на тимчасове розміщення пересувних споруд та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Половки, 78д.

22. Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

23. Про надання згоди на розміщення тимчасової споруди – майданчику для тимчасового зберігання транспортних засобів вздовж просп. Миру.

24. Про затвердження та погодження документації із землеустрою на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

В ТЕМУ: Полтавці кажуть про «діабет» влади: «Від цукру - до тушок, тітушок і крові»

Віктор Карпенко


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00