Сесію облради з приводу блокади Донбасу закрили через масовий прогул депутатів

ПОЛТАВА
21.03.2017, 11:57
Сесію облради з приводу блокади Донбасу закрили через масовий прогул депутатів

Через 10 хвилин після того, як мала б початись сесія Полтавської обласної ради, в залі не вистачило кількості обранців для того, щоб почати засідання.

З 84 депутатів на сесію з’явилося 29. Для того, щоб почати засідання, за регламентом у залі має бути 43 депутати. Основна причина прогулів – політична – вважають в облраді.

– Основна причина, чому депутати не прийшли – політична. «Відродження», «Радикали» і аграрії взагалі не прийшли. Зрозуміло, що є політичний момент, через що вони на цю сесію не прийшли – відзначив заступник голови облради Анатолій Ханко.

Нагадаємо, наприкінці січня громадські активісти та ветерани війни на Сході почали блокувати залізничні шляхи, якими везуть вугілля з окупованих території для підконтрольних Україні ТЕС. 13 березня спецпризначенці розігнали один із блок-постів, що блокував торгівлю. Після декількох мітингів під ОДА активісти закликали обласну владу звернутись до керівництва держави. Вимоги – звільнення затриманих, припинення економічних відносин з «ДНР» та «ЛНР», визнання Росії агресором, ухвалити закон «Про тимчасово окуповані території» та звільнити Міністра МВС Авакова.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35
Полтава
Кременчук вшановує композитора Сергія Горюновича.
02 жовтня, 13:14
Полтава
Коли директор — теща: як працює «родинна математика» у школі.
28 вересня, 11:09
Полтава
Будинок-пастка: як статус «пам’ятки» обернувся штрафами та блокуванням рахунків для військового.
24 вересня, 19:28
Полтава
Велика Британія виключила Тетяну Євтушенкову, дочку засновника АФК «Система» Володимира Євтушенкова, зі свого санкційного списку.
23 вересня, 07:05