Шахтарі Львівщини погрожують перекривати міжнародні траси та пікетувати ОП

ПОЛІТИКА
15.08.2021, 14:22
Шахтарі Львівщини погрожують перекривати міжнародні траси та пікетувати ОП

Гірники вже п'ять місяців не отримують зарплату

Шахтарі держпідприємства "Львіввугілля" планують пікетувати будівлю Офісу Президента і перекривати дороги міжнародного значення, адже гірники вже п'ять місяців не отримують зарплату. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова профспілки гірників Михайло Волинець.

Гірники оприлюднили заяву, у якій попередили, що якщо до 18:00 15 серпня вони не отримають свої чесно зароблені гроші, то будуть готові до більш радикальних дій.

Зокрема, збираються пікетувати Офіс президента, а також перекрити дороги міжнародного значення та влаштувати акції протесту в столиці.

Гірники з березня 2021 року не отримували грошей.


Утім, згодом Михайло Волинец заявив, що за повідомленням Міненерго, в понеділок, 16 серпня на зарплатні картки шахтарів буде перераховано 653 млн грн за рахунок перерозподілу бюджетних коштів на вересень.

Читайте також:
Світ
Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.
вчора, 20:56
Світ
У Ризі відбувся масовий пікет перед російським посольством проти терористичної діяльності військ агресора на українській території.
15 серпня, 19:23
Світ
Бізнес європейців на крові тисяч українців має бути припинений негайно, оскільки російський агресор продовжує поповнювати військовий бюджет.
08 серпня, 08:12
Світ
В одному із найдотаційніших і малонаселених північних регіонів РФ спалахнули протести через знищення підприємливими ділками екосистем.
22 липня, 17:51
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32