Схематоз та донецькі пацани

КРИМІНАЛ
18.03.2021, 14:59
Схематоз та донецькі пацани

Гроші від олігарха та хто насправді рулить в СБУ

Ми підслухали розмову бізнес-партнера Зеленського та голови СБУ Баканова.

З цієї розмови ви дізнаєтесь, як пропагандист Зеленський брав гроші в олігарха та хто насправді рулить в СБУ.

Є ще деякі деталі від яких стає моторошно, але так буває, коли актор грає одну роль, але в житті є зовсім іншою людиною.

Вам стане остаточно зрозуміло чому компанії успішного шоумена Зеленського з 2014 року на папері не мали прибутків та майже не платили податків. Спойлер: ці хлопці з початку нульових відмивають гроші.

Коротше, самі подивіться про все у випуску.

P.S. СБУ - це цвях в домовину українського бізнесу, але Зеленський не виконує свою програмну обіцянку, залишаючи своєму шкільному другу Баканову вплив на економіку країни.

Фізично неможливо умістити в один випуск інформацію про злочинне СБУ, але від діяльності цього репресивного органу волосся стає дибки, тому у наступних випусках ще покажемо багато цікавого.

Таку заяву, з посиланням на відео, розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Народний депутат України Гео Лерос.

Лейтенант Баканов, Шефір, Зеленський та перший хабар $500 тисяч

На відео, яке оприлюднив народний депутат, бізнес-партнер Зеленського розповідає про «Схематоз» від очільника СБУ і готівку «донецьких пацанов» в пакетах. А також про те, хто насправді рулить в СБУ.

«То був не кокаїн, то був бєлий ангєл», «Так а шо, Зеля нам не подкинет на ход ноги, так грамм 5?», «Бо с#ка сам любить той кокаїн більше, ніж народ» та інші прекрасні вислови. Радимо переглянути відео до кінця, буде цікаво !

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Маю неприємні новини для ухилянта від військової служби Шабуніна.
30 травня, 09:00
Опінії
Чому Семен Кривонос блокує слідчі дії стосовно Артема Шила?
28 травня, 11:52
Кримінал
Іспанська поліція розглядає кілька мотивів вбивства Портнова.
23 травня, 17:01
Кримінал
Зі зростанням вартості біткоїна інвесторів та керівників компаній почали переслідувати злочинці.
20 травня, 10:01
Опінії
Артем Шило збирається мобілізуватись до 13-ї бригади оперативного призначення «Хартія» НГУ.
19 травня, 16:03
Війна
Троє громадян України планували влаштувати вибухи у вантажному транспорті у ФРН.
14 травня, 15:22