Схеми з розкрадання держбюджету попередньою владою вражають

Опінії
16 липня, 13:00
Схеми з розкрадання держбюджету попередньою владою вражають

Відповідальні за податки українських громадян служби у каденцію президента Петра Порошенка розікрали понад 200 мільярдів гривень.

Народний депутат України 9-го скликання

Минуло півтора місяця як у Верховній Раді України створена Тимчасова слідча комісія з питань розслідування можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, що призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України у зв‘язку із маніпуляційними регуляторними повноваженнями у податковій та фінансових сферах.

Нагадаю, що спочатку так звані "опозиційні" фракції (Європейська Солідарність, Батьківщина тощо) активно наголошували, що потрібно розслідувати період з осені 2019 року, спекулюючи на тому, що нібито "скрутки" з’явилися лише при новій владі.

Однак, зараз я переконана, що обрання таких періодів були відвертою провокацією минулої влади на чолі з "вічно недопитаним гетьманом". Насправді, ми дуже недооцінили масштаби корупції та хто за цим стояв і стоїть.

Мені як народному депутату, голові підкомітету з питань правового забезпечення діяльності податкових органів Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України надійшла відповідна інформація про схеми, обсяги та підприємства, які були залучені у махінаціях з ПДВ за період січень 2019 – липень 2019.

Згідно ДОКУМЕНТАЛЬНО зафіксованих даних за цей період, об’єм злочинних схем попередньої влади становить 235 000 000 000 гривень (двісті тридцять п’ять МІЛЬЯРДІВ гривень). А безпосередньо у народу України вони вкрали щонайменше 39,3 МІЛЬЯРДИ самого лише ПДВ!

І повторююсь, це лише за 7 місяців 2019 року. І це лише податкова. А легендарна митниця, яка поки що із незрозумілих причин залишається поза пильною інформаційною увагою ТСК?

Вдумайтесь, на які ж цифри можна вийти, якщо проаналізувати всі роки правління Порошенка? Думаю, що це питання цікавить не лише мене, а й усю Україну. Особливо правоохоронні органи.

Схеми з розкрадання держбюджету попередньою владою вражають_1

P.S. Усі наведені мною цифри підтверджуються відповідними документами та підписами, з конкретними іменами та прізвищами.

P.P.S. Вельми цікаво, що відповідальними за “махінації з ПДВ”, точніше за псевдоборотьбу з ними, за моєю інформацією, у цей період були М. Чмерук, Н. Рубан та І. Антоненко. Це ті самі люди, яких нещодавно було знов призначено в ДПС. Резонне питання — для чого?

Тому вважаю, що треба обов’язково обговорити всі ці факти вже на наступному засіданні нашого Комітету. Наявну в мене інформацію я передаю членам ТСК, правоохоронцям та беру на власний депутатський контроль хід та результати її розгляду.

Читайте також:
Співвласнику фінансово-промислової групи "Приват" інкримінують організацію рекету і корупційних схем на території США.
вчора, 14:22
Компанії-фаворити голови Офісу президента — "Онур", "Рост" і "Автомагістраль — сумарно отримали підрядів на 28,7 мільярда гривень.
вчора, 08:59
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
03 серпня, 14:40
Гучне затримання двох правоохоронців і радника Олега Синєгубова в центрі Полтави викрило масштабну корупційну схему.
03 серпня, 11:14
Депутат-українофоб і прислужник Арсена Авакова з Полтави вкотре опинився у центрі скандалу через брехню про власні статки.
31 липня, 12:02
Під час блискавичної спецоперації Державного бюро розслідувань у центрі Полтави затримали трьох осіб.
31 липня, 10:48