Партію «ЄС» на Полтавщині «гратимуть» корумповані друзі Арсена Авакова

Виміри
09.07.2020, 17:43

Політична сила Петра Порошенка «пробила» чергове дно.

«Європейська солідарність» на Полтавщині «пробила» чергове політичне дно.
За інформацією яку ми на днях отримали відразу з декількох поінформованих і непов'язаних між собою джерел, стало відомо, що осередок ЄС на Полтавщині перетік під контроль людей близьких до Арсена Авакова. На чолі з одіозним екс-губернатором Головком, – фігурантом численних кримінальних справ.

Опосередкованим підтвердженням того, що люди Авакова та Порошенка знову досягли принципових домовленостей свідчить хоча б те, що фракція ЄС у парламенті нещодавно відмовилась підтримувати голосування за відставку ось вже 6-років як незмінного господаря МВС.

Гарантом домовленостей політиків, нібито, є начальник виборчого штабу ЄС Олександр Турчинов.

Нагадаємо, нардеп від фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко, яку «призначили відповідальною» за публічне роз'яснення питання неголосування, просто та елегантно пояснила: «Відставка одного міністра нічого не змінить.

Геращенко зазначила, що регламент ВР не передбачає збору підписів для зняття будь-якого міністра.

При цьому депутати Європейської солідарності, звісно, створили видимість бурхливої опозиційної діяльності, публічно пожуривши Авакова, зокрема, за неналежне реагування на факт останніх бандитських розборок в Броварах, «який замість зібратися на екстрене засідання і дати оцінку роботі поліції, разом проводив мотиваційні тренінги в стилі Оріфлейм».

Вже можна іронічно посміхнутися, ще й з попередніх заяв голови Полтавського обласного осередку партії нардепа Южаніної та результатів анонсованого«апгрейду» «сучасної, патріотичної, європейської сили».

Ми ж замість привітань Головка, його правої руки – екс-голови Полтавської РДА Керімова – фігуранта нещодавнього кримінального провадження ДБР та їх партнерів, обов'язково пригадаємо основні віхи біографії, – «досягнень» та кримінальних справ тіньових бенефіціарів партійного осередку «Солідарності».

Так, у лютому 2019 року, як повідомляли загальноукраїнські ЗМІ, НАБУ провело обшуки у керівників Полтавської ОДА в рамках кримінального провадження щодо реконструкції Полтавського аеропорту, а також утримання доріг Полтавської області в 2018 році.

Провадження тоді відкрили за заявою громадянина Азербайджану Альберта Уварова – директора міжнародного консорціуму «Алві род». Останній у 2018 році мав утримувати дороги області.

Спеціально для керівництва партії Європейська Солідарність згадаємо про розлоге інтерв'ю Уварова (можливо вони його пропустили) де той повідомив, що за такий привілей він платив керівництву області мільйони доларів, возив їх на відпочинок до Іспанії, дарував айфони та навіть подарував тодішньому голові ОДА Валерію Головку представницьку автівку – тюнінгований Мерседес Гелендваген Брабус за 320 000 євро.

Підкреслимо, що дані історії є цікавими не стільки як численні випадки корупції, якими в країні нікого не здивуєш, але як приклади поведінки, що відзначається особливим цинізмом.

Характеризуючим для нинішнього тіньового бенефіціара ЄС в області є і те, що бізнесмен подарував його коханці прикраси на 170 000 доларів та машину БМВ Х5. А для самого губернатора спеціально віз ризькі шпроти, хамони та «ексклюзивний» чай для чайних церемоній губернаторських друзів.

З цього всього іноземець, як він пригадує, сміявся від душі. Але за подарунки губернатор Головко, повторимось, допомагав ділкам вигравати мільярдні тендери.

Головко переїв ризькі шпроти. Або що він курить?

Не хочеться взайве нагадувати, що вищеперелічене жирування відбувалося в той час, коли українські захисники вели кровопролитні бої на фронтах. І яким, тоді бракувало, не те, що якісної військової техніки чи засобів індивідуального захисту, але часом і просто нормальних, якісних харчів, що є вже притчею во язицех.

Втім особливо нахабно це виглядає на фоні патріотичних гасел партії Європейська солідарність про армію, яка захищає нас та мову і віру – формулу сучасної української ідентичності.

Крім Валерія Головка, серед інших фігурантів кримінальних справ лунали прізвища його заступника Андрія Пісоцького, директора департаменту економічного розвитку Інни Іщенко...та ще багато знайомих імен.

Можна тут згадати ще й про когорту ломів, авантюристів та політичних фріків на чолі з тезкою Головка – Прядком, про яких ми писали в нещодавньому матеріалі, які ймовірно увіллються в стару, цілком зрозумілу їм команду.

Бо, враховуючи останні події і новини про критерії кадрових підходів в ЄС, всі вони можуть виявитися «цінними кадрами» для партії та Ніни Южаніної, яка ось так завершує полтавський «апгрейд».

Зауважимо тепер, що навіть ті, хто був «сліпий» з партійців ЄС, вже помітили, як українських патріотів, тих, хто щиро повірив в патріотичну риторику політичної сили, говорячи словами покійного Чечетова, розвели як котят. Адже партію «ЄС» на Полтавщині «грають» корумповані любі друзі Арсена Авакова.

І грають в ЄС тепер зовсім не в шахи, а в наперстки, саме в такі, які крутили, пам'ятається, біля базарів в 90-их.

Схема проста:

Влада («Слуги народу», Аваков і Ко) і далі продовжуватимуть розбазарювати народне майно та ресурси. Підставні особи − «опозиція» (тепер і Європейська Солідарність) робить псевдоставки, масовка − «експерти» та деякі «журналісти» − створюють галас щоб дезорієнтувати народ, а бариші ділять всі разом.

Українці стають біднішими, їх «слуги» − політикани − багатшими, незалежно від політичних «уподобань»… В Україні, можливо, окрім Правого сектору і не залишилося ідеологічних, проукраїнських партій.

А щодо партії «Європейська солідарність», зауважимо, що на Полтавщині, вона зливається саме тим людям, які цю ж партію фактично потопили на виборах 2019 року, коли їх шеф Аваков майже у відкриту підтримав кандидатуру Володимира Зеленського на виборах Президента.

Наостанок констатуємо: антидержавний режим внутрішньої окупації, що багато років руйнує державу з середини, має бути знищений.

Ми виступаємо за якнайшвидше завершення революційних змін розпочатих на Майдані в 2013 році. Та закликаємо всіх патріотів ставати з нами в одні ряди в боротьбі за національну українську державу − владу української нації на українській землі.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Як народ України перетворюють на рабів системи? За скільки продаються аваківські пси? Та як скоро блазня Зеленського приберуть від влади?
17 січня, 15:23
Путін може бути причетний до 150 політичних вбивств.
15 січня, 21:53
"Холопи, вам пора змиритися з положенням баранів в отарі".
04 січня, 16:10