Схід і Захід разом: Рівненські школярі вже три роки опікуються школярами із прифронтового Кримського

ПОЛІТИКА
15.12.2020, 16:03
Схід і Захід разом: Рівненські школярі вже три роки опікуються школярами із прифронтового Кримського
Фото: lv.tax.gov.ua

Напередодні Дня святого Миколая військовослужбовці зі складу ООС передали подарунки школярам із Кримського, що на Луганщині.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.
 

“Канцелярське приладдя, зошити та різноманітні смаколики дітям із прифронтового селища надіслали учні Рівненського НВК “Колегіум”, 

Як зазначила директорка навчально-виховного комплексу «Кримська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ірина Бугера, подібна акція вже стала доброю традицією.

“Три роки поспіль наші дітки отримують чудові подарунки від своїх ровесників з Рівного. Ми надзвичайно вдячні всім учням, їх батькам та педагогічному колективу Рівненського НВК «Колегіум» за їхню підтримку та турботу. Сподіваємося, що вже найближчим часом у нашій країні запанує мир і ми нарешті зможемо зустрітися, познайомитися і сказати дякую особисто”, –  розповіла Ірина Бугера.

Вона також зазначила, що діти із великим задоволенням зустрічають українських військових. Підкресливши, що завдяки ЗСУ у школі Кримського триває навчальний процес. 
 
 

Читайте також:
Полтава
У Полтавській області батьки новонароджених усе частіше називають своїх дітлахів традиційними для нашого народу іменами.
30.12.2021, 07:59
Опінії
Батьки занепокоєні підсиленням уваги малечі до культового корейського серіалу та спробами перенести сюжет до реального життя.
20.10.2021, 13:21
Життя
Розповідаємо про незвичайний підхід, запроваджений на території країни Сонця, що сходить.
23.09.2021, 09:43
Опінії
З кожним днем проблема соціального сирітства стає дедалі актуальнішою, розв'язати яку в Україні ще досі ніхто не наважився.
02.06.2021, 13:47