Школа абсурду: категоричне бютівське «ні!» видобутку власного газу

ПОЛТАВА
02.11.2018, 14:39

Немає меж феєричним маніпуляціям популістів очевидними речами! Канудить фракцію, котра вже ось півроку хвацько чимчикує «новим курсом», несусвітніми порівняннями і навішуванням на опонентів ярликів на кшталт «сам такий». Наділені, як сама фракція вважає, «томосом» на істину в останній інстанції і богоносною лідеркою, її фанатичні послідовники посполиту довірливу решту українців тримають за дурнів.

Слідуючи штабним передвиборчим «дорожнім картам», в яких безглуздість настанов не є пересторогою для впровадження – навпаки, голова фракції ВО «Батьківщина» в Полтавській обласній раді Євгеній Холод коментарем причинно-наслідкових зв'язків між видобутком газу і його ціною впритул наблизився до стану просторово-часової фрустрації. Не помічений раніше у подібному, серйозний чоловік, успішний донедавна бізнесмен з базарно-ринковою спеціалізацією, а нині перший заступник голови обласного депутатського корпусу збився на манівці сумнівної філософії вже згадуваного нами Квінта Септимія Флорента Тертуліана. Той богослов колись теж закликав вірити у нісенітниці.

«Як тільки Юлія Володимирівна стане президентом, газ для українців подешевшає до 3,5 тис. гривень за тисячу кубів. − впевнено спрогнозував юлин партієць. – А те, що ми забороняємо Укргазвидобуванню збільшувати видобуток, ніяк на ціну газу не впливає».

Тобто, ми повинні знехтувати засадничими постулатами життєвого побутування і визнати, що кількість виробленої продукції ніяким чином не пов'язана з її ціною?! А кури нас не засміють? Пане Женю? Ви ж довгенько товклися на базарах. Знаєте рушії китайського буму. І вірно підгледіли, що ціну на паливо встановлює Кабмін. Дійсно, під тиском МВФ і загрозою дефолту не завжди корелюючи її з можливостями споживачів. Ганебна політика. Слабкий як морква менеджмент. Але здешевити вартість газу на справедливі вимоги споживача навіть урядовим непрофесіоналам буде легше, якщо його власного буде більше. І чим же хибує оця наша арифметика п'ятикласника?

Євгеній Миколайович блокування обласною радою конче назрілої потреби Укргазвидобування у розширенні видобутку газу пояснює і шламом на миргородському сміттєзвалищі, і розбитими дорогами, і відмовою газовидобувників укладати соціальні угоди, і корупційними оборудками із базилівщинською землею.

А ось від коментування позиції новоспечених драбинівських об'єднаних громадівців з Новосанжарщини пан перший заступник сором'язливо ухилився. Його колеги по самоврядуванню, захмелілі від можливості нарешті продемонструвати містечковий диктат, вимагають від УГВ за землю під свердловину 50 млн. грн. За таких умов і зріджений газ Трампа зі сланців з-під Шербрука буде дешевшим.

Тому скликання позачергової сесії обласної ради за ініціативою БЮТу для підтримки звернення до Президента України Петра Порошенка із вимогою знизити ціну на газ для населення виявилося чистісінькою піар-акцією і очікувано завершилося пшиком – 1 листопада явки БЮТу і завжди протестної «Свободи» не вистачило для кворуму.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Упродовж 20-22 січня кременчуцькі автовласники мають бути готові до заторів.
10:05
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18 січня, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25