Школи Полтавщини завершують підготовку до нового навчального року (відео)

ПОЛТАВА
31.08.2019, 04:22

Освітянська галузь Полтавщини завершує підготовку до нового навчального року. Щоправда, далеко не всі школи готові на 100 відсотків. У багатьох, особливо сільських закладах, катастрофічно не вистачає як учителів, так і сучасної комп’ютерної техніки. Але про проблеми на цьому не вичерпуються.

В багатьох школах й досі не завершені ремонти. Або то коштів не вистачило, або підвів підрядник, кажуть директори. І це стосується як міських, так і сільських навчальних закладів. Дещо краща картина у школах, які знаходяться на територіях об’єднаних територіальних громад. А от у обласному центрі роботи продовжуватимуться й після першого дзвоника.

В сільській місцевості катастрофічно не вистачає кваліфікованих педагогів. Бракує і сучасної комп’ютерної техніки. В деяких школах востаннє її купували 20 років тому. В першу чергу це стосується загальноосвітніх навчальних закладів I-II ступенів. Саме тому цілком зрозуміло, що за найменшої можливості батьки віддають свої чада на навчання до міських шкіл, або возять до районного центру. 

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56