Шмигаль засвідчив готовність уряду вдатися до работоргівлі – мережа «вибухнула»

ПОЛІТИКА
30 квітня, 20:18
«Шмигаль-работорговець»
«Шмигаль-работорговець»

«Літак не випустили з країни. Просто немає слів... Фантастична наволоч керує країною».

Прем'єр-міністр Д. Шмигаль на своєму телеґрам-каналі заявив, що уряд готовий торгувати робочою силою на міжнародному ринку.

Офіційно: уряд готовий до перемовин із європейськими країнами, які висловлять бажання офіційно запросити українських робітників на сезонні роботи.

Про це він повідомив під час зустрічі з послом Європейського Союзу в Україні Мааті Маасікасом і тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.

У соціальних мережах такі розмови викликали справжній вибух гніву.

«Ще раз: вільні, повноправні громадяни України можуть легально виїхати за кордон для легальної діяльності тільки за згоди уряду. Так, співгромадяни. Це дійсно торгівля людьми. Офіційна. Ні, я розумію, що ніхто із влади просто не подумав, який це має вигляд і як кваліфікується юридично. І які смачні позови вони матимуть. Вони не зі зла – просто, як завжди, «нульова компетентність».

Пише у себе на сторінці Олексій Голобуцький.

Ведуча Еспресо Ольга Лень згадала, що Зеленський всі роки у 95 кварталі знецінював ідею отримання безвізу з ЄС. Тому заборону влади виїжджати за кордон у пошуках кращої роботи Лень вважає логічним кроком.: 

«Зеленський всі роки знецінював у своєму «95 кварталі» ідею отримання безвізу з ЄС. Він навіть цілий сезон серіалу зняв про те, який фіговий безвіз, бо всі кріпаки з країни втечуть. Дика ідея, як для сучасної людини, до речі. Але цілком природна для «совка», що звик жити з закритими кордонами і виїжджати з країни за дозволом КГБ. В уявленні Зеленського і його оточення, кріпаки повинні сидіти в країні і працювати за миску супу, а не шукати собі кращої долі де схочуть».

«Літак не випустили з країни. Просто немає слів... Фантастична наволоч керує країною. Мало того, що не можуть в Україні забезпечити людей роботою. Мало того, що обклали заробітчан податками. Так вони ще зривають людям трудові контракти.
Дебільні тварини, а не влада»
.

Пише на сторінці у Фейсбук Віталій Іщенко.

Шмигаль продає заробітчан у Європу – пишуть на сторінці «Робота за кордоном».

Читайте також:
Найменше українці задоволені діяльністю антикорупційних органів.
16 вересня, 15:07
Разом з тим, 26,8% – спілкуються одночасно обома мовами.
21 серпня, 18:46
Короткий політичний лікбез для невігласів з Інституту нацпам'яті стосовно солярних символів в Полтаві та щодо зриву декомунізації в Україні.
13 серпня, 16:07
Після територіальної реформи суди не знають де чий район, — глава ВРП
07 серпня, 15:28
В Україні вперше зроблена операція з трансплантації підшлункової залози.
07 серпня, 14:56
Дану інформацію підтвердили в оточенні нардепа
03 серпня, 14:05