Шмигаль зміг в днопоглиблювальних роботах пробити чергове дно

Опінії
20 травня, 12:33
Шмигаль зміг в днопоглиблювальних роботах пробити чергове дно

В якому році будуть затверджувати 12 млрд гривень збитків Укрзалізниці ?

Український політик, громадський діяч

Ого! Шмигаль зміг в днопоглиблювальних роботах пробити чергове дно.

Мабуть, справи в "Укрзалізниці" настільки погані, що уряд ухиляється від затвердження фінансового звіту підприємства за 2020 рік.

Начебто і рік пройшов, а затверджувати звіт не хочуть. Науправляли.

Здивуєтеся абсурду - 21 квітня на річних загальних зборах акціонерів «Укрзалізниці» Кабінет Міністрів України як акціонер затвердив результати діяльності компанії за ... 2019 рік.

Цього року затвердили звіт не за минулий, а за позаминулий рік. Геніально!

В якому році будуть затверджувати 12 млрд гривень збитків, які наруководіла непотоплювана Наглядова Рада імені Сергія Лещенка (правління в УЗ змінюються по кілька разів на рік) невідомо. Може в наступному, а може ще пізніше. Доброю ідеєю вважаю затвердження звіту лише по закінченню епохи бідності, в яку кинув Україну монозброд.

І як завжди стежте за руками цих наперсточників - коли потрібно було знести Коболєва, Кабмін в турборежимі оцінив діяльність наглядової ради та правління «Нафтогазу» у 2020 році незадовільною. В результаті було прийнято рішення припинити повноваження наглядової ради та правління.

Але і це не межа. Якщо стоїть мета, то можна і прибуток назвати збитками. Той же Кабмін визнав незадовільною діяльність наглядової ради та правління "Укргідроенерго", незважаючи на ... отримання компанією чистого прибутку в розмірі 4,1 млрд грн. Правда не звільнив жодного члена наглядової ради, ні гендиректора. Бувай. Але на "гачок" підвісив.

Все у них по класиці - тут граємо, тут не граємо, тут рибу загортаємо. Про причини таких маневрів напишу пізніше. Матеріалів зібралося не на один телесеріал. І сміятися від усього цього не хочеться.

Читайте також:
Чергові вибори президента Естонської Республіки відбудуться у сесійній залі Рійґікоґу 30 серпня поточного року.
15 червня, 07:59
Вже відремонтовано близько 3500 будинків, які постраждали внаслідок обстрілів проросійських терористів.
05 червня, 09:51
Складна політична ситуація на міжнародній арені ставить непрості завдання перед українськими правнуками Дзержинського.
31 травня, 15:35
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05