Шмигаль зміг в днопоглиблювальних роботах пробити чергове дно

Опінії
20.05.2021, 12:33
Шмигаль зміг в днопоглиблювальних роботах пробити чергове дно

В якому році будуть затверджувати 12 млрд гривень збитків Укрзалізниці ?

Український політик, громадський діяч

Ого! Шмигаль зміг в днопоглиблювальних роботах пробити чергове дно.

Мабуть, справи в "Укрзалізниці" настільки погані, що уряд ухиляється від затвердження фінансового звіту підприємства за 2020 рік.

Начебто і рік пройшов, а затверджувати звіт не хочуть. Науправляли.

Здивуєтеся абсурду - 21 квітня на річних загальних зборах акціонерів «Укрзалізниці» Кабінет Міністрів України як акціонер затвердив результати діяльності компанії за ... 2019 рік.

Цього року затвердили звіт не за минулий, а за позаминулий рік. Геніально!

В якому році будуть затверджувати 12 млрд гривень збитків, які наруководіла непотоплювана Наглядова Рада імені Сергія Лещенка (правління в УЗ змінюються по кілька разів на рік) невідомо. Може в наступному, а може ще пізніше. Доброю ідеєю вважаю затвердження звіту лише по закінченню епохи бідності, в яку кинув Україну монозброд.

І як завжди стежте за руками цих наперсточників - коли потрібно було знести Коболєва, Кабмін в турборежимі оцінив діяльність наглядової ради та правління «Нафтогазу» у 2020 році незадовільною. В результаті було прийнято рішення припинити повноваження наглядової ради та правління.

Але і це не межа. Якщо стоїть мета, то можна і прибуток назвати збитками. Той же Кабмін визнав незадовільною діяльність наглядової ради та правління "Укргідроенерго", незважаючи на ... отримання компанією чистого прибутку в розмірі 4,1 млрд грн. Правда не звільнив жодного члена наглядової ради, ні гендиректора. Бувай. Але на "гачок" підвісив.

Все у них по класиці - тут граємо, тут не граємо, тут рибу загортаємо. Про причини таких маневрів напишу пізніше. Матеріалів зібралося не на один телесеріал. І сміятися від усього цього не хочеться.

Читайте також:
Опінії
Печерськ — не Покровськ. Не плутайте адреси, панове політики.
01 листопада, 12:53
Опінії
Мая Санду: як Молдова довела, що політика може бути чесною.
31 жовтня, 09:00
Політика
Президент США Дональд Трамп виступить із важливою заявою о 22:00 за київським часом.
23 жовтня, 17:16
Опінії
Як люди з орбіти Коломойського потрапляють у владу: кейс Гайваненка.
15 жовтня, 14:10
Опінії
Політичний бозон: чому Притула втратив рейтинг ще до появи партії.
10 жовтня, 09:23
Політика
Яке майно декларують українські партії?
02 жовтня, 15:39