Що буде замість Петровського Кадетського корпусу?

ПОЛТАВА
15.11.2021, 15:46
Що буде замість Петровського Кадетського корпусу?
Фото: google

Військовий ліцей чи Будинок правосуддя? А що могло б бути?

Питання Петровського Кадетського корпусу потребує негайного вирішення, оскільки ця, колись велична, споруда темною плямою затьмарює центральну частину нашого міста. Вона перетворилася в руїни, що уособлюють собою усю безглуздість та безвідповідальність міської влади.

Як повідомив Геннадій Сікалов, декілька років тому він пропонував місту передати ці руїни «Останньому Бастіону», щоб на їх місці звести сиротинець, у якому могли б навчатися діти українських героїв, що загинули, захищаючи нашу Батьківщину.

На жаль, чиновники в усьому шукають виключно власну матеріальну вигоду, тому цей проєкт було відхилено. Наразі лунають пропозиції або віддати його Державній судовій адміністрації, або ж збудувати військовий ліцей.

На думку, Геннадія Сікалова, обидва проєкти обурливі для полтавської громади. Краще вже хай відкриють філію Полтавської обласної психіатричної лікарні для надання фахової допомоги місцевим депутатам.

До речі, в цьому з ним погоджується Дмитро Разумков, який у своєму виступі зауважив, що у деяких представників влади дійсно немає клепки в голові...

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
в.о. начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко ні сном ні духом про те, як у нього з-під носа поцупили місто.
25 березня, 17:57
Полтава
Як виявилося, перейменувати в ура-патріотичному угарі провулок довжиною 130 метрів на 3 обійстя дешевше, ніж заасфальтувати.
23 березня, 21:31
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Полтава
На тлі спротиву російській воєнній агресії у тилових містах України не припиняється нищення навколишнього середовища.
20 березня, 21:09
Полтава
У будинку полтавського борця сталася пожежа: він потребує допомоги
10 березня, 09:43
Полтава
Мільйони гривень платників податків витрачаються на... талони на пальне, причому з переплатою, яка легко вираховується калькулятором.
07 березня, 20:55