Що наступним у міста вкраде Андрій Матковський?

ПОЛТАВА
21.09.2015, 10:03
Що наступним у міста вкраде Андрій Матковський?

За часів своєї каденції на посаді міського очільника Андрій Матковський украв і роздав генералам 1.7 га землі Парку "Перемога". Орієнтовна вартість за сотку землі тоді складала 5 тис. доларів. 17 переданих ділянок, загальною площею 1.7 га - це 850 тисяч доларів, украдених у міста.

Не встиг "Останній Бастіон" відстояти землю Парку "Перемога", як ми змушені боротися за іншу земельну ділянку міста, яку Матковський вкрав у дітей. 

Мова йде про рішення тридцять другої сесії п'ятого скликання Полтавськоі міської ради від 28 жовтня 2008 року, на якій ТОВ "Компанія Сенатор" отримала погодження на розташування готельних апартаментів з підземним паркінгом на земельній ділянці орієнтовною площею 0,2 га по вул. Жовтневій на міських землях житлово-громадського призначення за рахунок знесення гаражів і господарських будівель та частково за рахунок території школи №3 та школи мистецтв.

З метою впорядкування адресного плану міста надали земельній ділянці адресу -вул.Жовтнева, 35-б.

Матковський, міський голова, на той час, в якості відступних для школи, погодився із пропозицією ТОВ "Компанія Сенатор" щодо спорудження спортивного майданчика з тренажерами для загальноосвітньої школи №3 на загальну суму 300 тис. грн. у термін до 01.04.09 року.

За твердженнями засновника "Сенатора", для отримання земельної ділянки за вищевказаною адресою, він через директора компанії Шуліки О.І., сплатив наступні кошти:

1.Директору видавництва "Полтава"-150 тис. доларів США, за гаражі, належні видавництву

2.Сігику та Морозову -100 тис. доларів США, за гаражі, належні їм.

3.Матковському- 50 тис. доларів США,в подяку за те, що він міський голова

4.Близько 20 тис. доларів США Полтаваархпроекту за виготовлення технічної документації і проекту будівництва.

Ще близько 10 тис. доларів пішло на прибирання та вивіз гаражів з території забудови.

Проблема вся в тому, що школа №3, яка втратила частину земельної ділянки, до цього часу не отримала передбачених розпорядженням Матковського ні грошових коштів в повному обсязі, ні спортивного майданчику.

І лише 21.09.2009 року, ТОВ "Компанія Сенатор", в особі директора Шуліки Олени Ісааківни, передала, а Полтавська спеціалізована школа № 3 прийняла тренажери, на загальну суму 42309,00.грн.

Школа № 3 залишилася без частини своєї земельної ділянки, школа мистецтв також.

Чому "Останній Бастіон" займається відстоюванням правди й поверненням земельних ділянок на баланс міста? Бо ті, хто мають це робити з огляду на професію, не займаються цим.

Матковський знову хоче дістатися до влади, щоби прихватизувати те, що за головування містом не вдалося приватизувати. 

Парк "Перемога", 3 школа, школа мистецтв, "Полтавський коровай", уся комунальна власність міста... Що наступне захоче прихватизувати Матковський?  Краєзнавчий музей? Решту шкіл? Хлібзавод "Південний"? Кадетський корпус?


Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58