Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?

ПОЛТАВА
27.10.2021, 20:43

Спроба зустрітися з керівництвом освітнього закладу та передати журналістський запит мала несподіване продовження...

У вівторок, 26 жовтня 2021 року, журналісти «Останнього Бастіону» намагалися потрапити на зустріч до Віталія Зелюка, директора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського (ПОІППО), щоб отримати пояснення с приводу скарг деяких його співробітників на «цькування», необґрунтовані кадрові призначення, порушення карантинних вимог, протизаконні накази, порушення під час державних закупівель та інші недоліки.

На момент нашого приїзду в фоє інституту чатувала приватна охорона. Кремезні чоловіки не пустили знімальну групу до пана Зелюка, порушуючи зокрема ст. 171 Кримінального Кодексу України, щодо законної професійної діяльності журналістів. Подібні дії з боку керівництва державної установи тільки підсилюють занепокоєння, щодо ситуації, яка відбувається за її стінами.

Попри відверте небажання представників інституту йти на зустріч, нам вдалося залишили журналістський запит у приймальні, де пообіцяли надати відповідь у терміни, передбачені Законом. Текст запиту розміщено в кінці публікації.

Крім того, ми завітали й до гуртожитку ПОІППО імені М.В. Остроградського, щоб поспілкуватися з його працівниками та гостями, перевірити санітарні умови приміщень. Усі наші кроки детально висвітлені у відеоматеріалі.

Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_1
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_3
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_5
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_7

Читайте також:
Світ
Німецькі педагоги вимагають негайно прибрати такі дисципліни, як програмування і англійська мова із програми навчання для молодших класів.
18 травня, 20:34
Опінії
Під час візиту у Швейцарію зустрілись з нашими підлітками, які зараз там навчаються.
15 травня, 10:25
Опінії
Міністр Шкарпет руйнує національні основи, які повинні вкладатися державою, у погляди дітей.
03 березня, 12:55
Опінії
Дослідження минувшини – це вир формування народів і націй у часі місці та дії від народження до смерті. Дарма, що у МОН про це не знають.
22 січня, 19:15
Опінії
У Львові звільнили вчительку української мови за те, що зробила зауваження дитині-переселенцю говорити в школі державною мовою
13 січня, 11:03
Виміри
Сплюндрована табачниками та шкарлетами система освіти України, не здатна самостійно опонувати проявам українофобів
09 січня, 11:35