Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?

ПОЛТАВА
27 жовтня, 20:43

Спроба зустрітися з керівництвом освітнього закладу та передати журналістський запит мала несподіване продовження...

У вівторок, 26 жовтня 2021 року, журналісти «Останнього Бастіону» намагалися потрапити на зустріч до Віталія Зелюка, директора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського (ПОІППО), щоб отримати пояснення с приводу скарг деяких його співробітників на «цькування», необґрунтовані кадрові призначення, порушення карантинних вимог, протизаконні накази, порушення під час державних закупівель та інші недоліки.

На момент нашого приїзду в фоє інституту чатувала приватна охорона. Кремезні чоловіки не пустили знімальну групу до пана Зелюка, порушуючи зокрема ст. 171 Кримінального Кодексу України, щодо законної професійної діяльності журналістів. Подібні дії з боку керівництва державної установи тільки підсилюють занепокоєння, щодо ситуації, яка відбувається за її стінами.

Попри відверте небажання представників інституту йти на зустріч, нам вдалося залишили журналістський запит у приймальні, де пообіцяли надати відповідь у терміни, передбачені Законом. Текст запиту розміщено в кінці публікації.

Крім того, ми завітали й до гуртожитку ПОІППО імені М.В. Остроградського, щоб поспілкуватися з його працівниками та гостями, перевірити санітарні умови приміщень. Усі наші кроки детально висвітлені у відеоматеріалі.

Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_1
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_2
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_3
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_4

вибір редакції
Читайте також:
Людина, яка попри більшовицьку окупацію своєї батьківщини взялася виховувати та навчати, заслуговує на шану й визнання...
13 листопада, 18:12
Розглянуто питання вступної кампанії 2021-2022 років.
02 листопада, 15:31
"Останній Бастіон" підготував заяву до поліції за ознаками вчинення злочину передбаченого ст. 171 Кримінального Кодексу України
28 жовтня, 17:07
Журналістське розслідування "Останнього Бастіону" про якість життя та навчання студентів у ПДАУ.
22 жовтня, 10:44
Українцям слід відмовитися від "шкарпетизації" Дня захисника України, який чомусь нині вважають "чоловічим святом".
14 жовтня, 07:59
До таких висновків дійшли американські вчені, які вивчали успішність та самопочуття 4317 учнів.
13 жовтня, 12:23