Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?

ПОЛТАВА
27.10.2021, 20:43

Спроба зустрітися з керівництвом освітнього закладу та передати журналістський запит мала несподіване продовження...

У вівторок, 26 жовтня 2021 року, журналісти «Останнього Бастіону» намагалися потрапити на зустріч до Віталія Зелюка, директора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського (ПОІППО), щоб отримати пояснення с приводу скарг деяких його співробітників на «цькування», необґрунтовані кадрові призначення, порушення карантинних вимог, протизаконні накази, порушення під час державних закупівель та інші недоліки.

На момент нашого приїзду в фоє інституту чатувала приватна охорона. Кремезні чоловіки не пустили знімальну групу до пана Зелюка, порушуючи зокрема ст. 171 Кримінального Кодексу України, щодо законної професійної діяльності журналістів. Подібні дії з боку керівництва державної установи тільки підсилюють занепокоєння, щодо ситуації, яка відбувається за її стінами.

Попри відверте небажання представників інституту йти на зустріч, нам вдалося залишили журналістський запит у приймальні, де пообіцяли надати відповідь у терміни, передбачені Законом. Текст запиту розміщено в кінці публікації.

Крім того, ми завітали й до гуртожитку ПОІППО імені М.В. Остроградського, щоб поспілкуватися з його працівниками та гостями, перевірити санітарні умови приміщень. Усі наші кроки детально висвітлені у відеоматеріалі.

Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_1
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_3
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_5
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?_7

Читайте також:
Світ
Єльський університет зробив загальнодоступним свій курс про становлення України. Проєкт спеціально підготував історик Тимоті Снайдер.
19 листопада, 10:24
Політика
8 листопада Верховна Рада ухвалила законопроєкт №10092. Документ вносить зміни у державну підсумкову атестацію і вступну кампанію 2024 року.
08 листопада, 21:24
Історія
Міністр освіти Оксен Лісовий намагається приховати 500 років українського державотворення.
10 жовтня, 18:10
Блоги
Вчителька під час своєї відпустки й під час канікул у дітей збирає своїх учнів, щоб піти з ними на книжковий ярмарок
17 серпня, 12:02
Життя
Особливістю цього рейтингу є те, що він виокремлює стабільність університетів та можливість працевлаштування після закінчення навчання.
06 липня, 12:02