Що шукали прокурори САП у детектива НАБУ Валерія Полюги

Опінії
22 травня, 22:00
Що шукали прокурори САП у детектива НАБУ Валерія Полюги

Полюга може бути причетним до розголошення даних розслідування НАБУ. Воно стосувалося зокрема «бізнесмена» Юрія Голика

Журналіст і засновник проекту “Наші гроші”

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

На фото слідчі дії САП і поліції  у Георгія Біркадзе.

Того самого, що недавно на телемарафоні обмовився «37 мільярдів ми вкрали…ой, вклали у фортифікації».

Відомий як колишній голова Броварської РДА,  вигравач будівельних тендерів і нині є «політичним так економічним експертом», який на телемарафоні рекламує дії Офісу президента Єрмака. 

Одночасно прокурори провели обшук у детектива з «секретного» підрозділу НАБУ Валерія Полюги. Це той самий підрозділ, який вже давно знаходиться у віданні заступника голови Бюро Гізо Углави. 

Українська правда повідомила, що обшуки у цих прекрасних людей проводяться через «розголошення даних досудового розслідування представниками НАБУ в інтересах зокрема бізнесмена Юрія Голика, який є фігурантом антикорупційного розслідування по «великому будівництву». Відповідне провадження розпочато після службової записки викривача – співробітника НАБУ. 

Простими словами це означає, що один співробітник НАБУ зрозумів, що по справі «великого крадівництва» біда - йдуть  зливи інформації, що заважає добратись до голови спрута. Він звернувся в САП. Прокурори залучили до обшуків силовиків з поліції (ну хто б долучив представника НАБУ, коли якраз на тому боці і підозрюється виток?). І будь ласка - слідчі дії. 

Я приблизно розумію до яких вершин дна може дійти розслідування, якщо воно зможе дійти до кінця. Нагадаю, мова йде про один з найбільших корупційних потоків в історії України. В останній рік перед вторгненням через «великих будівельників» пройшла кожна десята гривня державного бюджету. Тоді на армію витрачали у п'ять(!) разів менше. Навіть при Януковичу на вуглепром зливали менший відсоток бюджету. 

Але розбір польотів по потоку Великого крадівництва постійно буксував. От не вдавалось детективам отримати доказову базу навіть під час раптових обшуків. Тому що для фігурантів вони виявлялись не раптовими. 

Вам це може здатись якимись дрібними розборками. Але насправді це один з найбільших боїв в історії України. Між добром і злом.

Я не шучу. Мова йде про те, що антикорупціонери заїбались терпіти корумпантів, дахованих на вищому рівні, і підняли руку на корупційні скрєпи.  Да-да.

Саме з асфальтної маржі «слугам народу» роздавали щомісячний конверт вагою 20 тисяч безумовних одиниць, який тримав фракцію купи.

Бо інакше Зеленський просто не розумів як змусити нардепів працювати. Вони тупо хотіли грошей. Бо їх тупо на них підсадили на самому початку роботи («якщо їм не платитиму я - то їм платитиме Ахметов»).

А коли під час вторгнення цей потік припинився (я вже стопіцот разів казав, що Кубраков позбавився Голика і той мігрував в Офіс Єрмрка), то конверти зникли і «слуги» почали забивати на свого господаря. В общім, це реально одна з найкрутіших метаморфоз в історії України буде, якщо хтось зніме серіал.

Не маю жодних сумнівів, що піар-аси з НАБУ і ОП включать гамномьот і по детективу-викривачу, і по САП. Але це саме та криза, яка є для нас можливістю змінити країну. Від корумпованої Малороссії - до демократичної України. Я не шучу.

Читайте також:
Політика
З нього не сплачують податки, а валюта від такого продажу не повертається в країну.
вчора, 18:32
Кримінал
Валерій Головко та Микола Різник, за допомогою корумпованих суддів та прокурорів, намагаються уникнути кримінальної відповідальності
вчора, 14:45
Кримінал
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила Носову розмір застави до 1 млн 211 тис. грн.
вчора, 09:00
Кримінал
Як олігархам вдається уникати відповідальності за багатомільйонні розкрадання бюджету.
13 червня, 11:03
Кримінал
Його звинувачують у заволодіння понад 206 млн грн АТ «Укрзалізниця».
13 червня, 10:00
Кримінал
За даними слідства, у 2020-2021 роках депутат набув у власність активи загальною вартістю 25 млн грн.
12 червня, 18:33