Що, «Супутником V» ширнули?

Опінії
27 березня, 16:15
Що, «Супутником V» ширнули?

Або коли плутають канали – Північно-Кримський із "Домом".

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

«Я думаю, що питання води для Криму буде загострюватися, я думаю, що це буде один з поштовхів для Росії пробити дорогу звідти до України. Херсон, Маріуполь – цю частину вони хочуть якось пробити до Криму, щоб забезпечити Крим водою. Оце буде одна з причин більших атак чи більших агресивних кроків Росії. Це можливо. Але примусити у такий спосіб Україну постачати воду  нічого не вийде», – заявив Леонід Макарович Кравчук 18 березня 2021 р. о 06:25 на "Радіо Свобода".

«Я завжди робив акцент: не просто давати воду, а якщо станеться, чого я не хотів би, гуманітарна катастрофа в Криму з погляду забезпечення водою... Тому питання про воду окремо можуть розглянути у разі гуманітарної катастрофи, а не в сенсі "дай воду, тому що цього хоче Росія», – заявив той же Леонід Макарович Кравчук 25 березня 2021 р. о 20:28 на телеканалі "Дом".

Порівняли? Не лише ж нам здалося, що абзаци свідчать або про абсолютно різне авторство – перший списаний із програми "Правого сектора", другий – є маячнею Мендель, або таки має рацію наш Микола Вінграновський ("Була в одного світу середа / В другого світу наступав вівторок" ©).

Посміємо припустити, що поетове попередження нашого Хитрого наздогнало вже у понеділок.

Це не забудькуватість, коли упродовж тижня по-державницькому гострий кут зору на принципове питання українського суверенітету стає тупішим за маразм Люсі Арестовича. Це – зворотній відлік часу у ще одній окремо взятій голові, позбавленій стратегії.

Христом богом просимо аксакала зупинитися на чомусь одному – від карколомних зиґзаґів "миротворця" між крапельками в українській голові макітриться. Чи діду теж ввижається, що гуманітарну катастрофу в Криму створив десант кондитерів із "Рошену"?

Читайте також:
Окупанти планують вже в липні почати буріння свердловин на дні Азовського моря
05 травня, 16:28
І це за умови дуже економного використання решток водних запасів всім населенням Кримського півострова.
19 квітня, 13:14
На місці давньоруського поселення Корчів, залишки якого знаходяться на Сході окупованого Криму, планують звести черговий бізнес-об'єкт.
05 квітня, 11:26
У штабі Олексія Навального відмовилися виправити карту з «російським» Кримом – Рефат Чубаров
25 березня, 10:45
Сьогодні торговці в Сімферополі вийшли на протести через закриття місцевого ринку.
17 березня, 17:00