Що таке "успішний" Нафтогаз ?

Опінії
05.11.2022, 16:45
Що таке "успішний" Нафтогаз ?

Це коли настає час відповідати за наслідки свого управління, але керівник просто тихо звільняється за власним бажанням

Український політик, Народний депутат України ІІІ, V, VI, IX скликань

Професійний аналіз від Ярослав Диковицький  - додати щось важко. Окрім поганих слів.

Попереджую «ікспердів»  - тут факти та аргументи! Тут лізти з тупими питаннями не треба!

І одне класичне питання - за що нам таке щастя вчергове?!(

Що таке "успішний" Нафтогаз:

1.Це коли збитки за 1 півріччя 2022 року склали 57 млрд грн, а Нафтогаз презентує свою звітність під заголовком "Нафтогаз адаптувався до роботи в умовах повномасштабної війни і забезпечив помірний прибуток у ІІ кварталі 2022 року".

2. Це коли у звітах відповідальність за провали, які не можна замаскувати під "перемогу" або ж просто промовчати вся відповідальність перекладається на третю сторону.

3.Це коли Компанія створює проблеми для інших учасників ринку лише для того щоб мати можливість задекларувати про покращення своєї роботи в порівнянні із роботою тих учасників ринку, яким було створено проблеми.

4. Це коли керівник Компанії до свого призначення на посаду заявляв про те, що повністю підтримує висновки Держаудитслужби щодо неможливості виплати премій для керівників Нафтогазу (членів правління) до затвердження фінансового плану акціонером (урядом), а після свого призначення в Нафтогаз виплачує такі премії, незважаючи на відсутність затвердженого фінансового плану.

5. Це коли керівник Компанії до свого призначення на посаду заявляв про те, що повністю підтримує висновки Держаудитслужби щодо вимог дотримання постанови уряду, якою регламентується порядок відрахування до резерву сумнівної заборгованості, а після півторарічного перебування на посаді голови Компанії повністю ігнорує такі вимоги та в порушення такої постанови нараховує резерв сумнівної заборгованості на десятки мільярдів гривень та звітує про те що "основними факторами формування збитку в І кварталі стали додаткові відрахування до резерву сумнівної заборгованості, пов’язані зі зниженням оцінки платоспроможності контрагентів компанії внаслідок початку повномасштабної війни…" .

6. Це коли керівник Компанії до свого призначення на посаду заявляв про те, що Держаудитслужба має повне право на проведення аудиту  дочірних підприємствах Нафтогазу, а після свого призначення не допускає Держаудит до перевірок цих підприємств.

7. Це коли керівнику Нафтогазу виплачують премію на сотні мільйонів гривень, а він при цьому заявляє: "Я не отримав жодних грошей… Угода про врегулювання, яка укладається з "Нафтогазом", передбачає, що вони вже всі призначені мені гроші за премії перерахували до бюджету. Я отримую замість своїх грошей довгострокові гривневі облігації на суму, яку "Нафтогаз" мені заборгував".

8. Це коли через 5 років після того як керівник Нафтогазу заявляв про те, що Нафтогаз перестав бути чорною дірою, цей же керівник вимагає з бюджету фінансування на сотні мільярдів гривень.

9. Це коли у 2015 році керівник Компанії заявляє про те, що Нафтогаз не буде розбудовуватись та має бути ліквідований, але в подальшому його управління призводить до того, що Нафтогаз залишається єдиним постачальником газу для понад 70% відсотків споживачів, зосередивши у власному управлінні основних суб'єктів ринку.

10. Це коли настає час відповідати за наслідки свого управління, але керівник просто тихо звільняється за власним бажанням, ніяк не пояснюючи причин звільнення

Читайте також:
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35
Політика
Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області
25 січня, 19:03
Виміри
Як недоброчесна суддя Гольник допомогла Мамаю уникнути покарання
25 січня, 13:00
Опінії
Британський досвід, проєвропейські погляди і неймовірний апломб не є гарантією ефективної роботи на посаді керівника державної компанії
25 січня, 11:55