Що ви знаєте про ненависть?

Опінії
13.06.2025, 21:43
Що ви знаєте про ненависть?
Фото: Facebook

Важливий транспортний вузол Донеччини — місто Лиман — пробув під окупацією РФ трохи більш як 4 місяці 2022 року. Тепер це може повторитися.

Військовослужбовець ЗСУ, фронтовик, український націоналіст з Донбасу

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Московити спершу відібрали у мене Донецьк — місто моєї юності, мого становлення. Тепер вони, знову, забирають у мене Лиман — місто мого дитинства.

Такими темпами, з якими московити його бомблять, — від Лиману скоро не залишиться навіть сліду. Але рано чи пізно ця триклята московитсько-українська війна закінчиться.

І для більшості українців — війна теж закінчиться з її офіційним останнім днем. Однак, я знаю точно, війна не закінчиться для мене і не для таких, як я...

Ми будемо всіма доступними способами продовжувати боротьбу проти московитського імперіалізму і мститися — за свої міста, за своїх друзів, яких знищила московія.

Будьте певні, що наша ненависть нас не вб'є, вона лише надає сил поки не буде знищено корінь цієї московитської зарази! А що ви знаєте про ненависть?!

Розбомблена московитами приватна оселя у Лимані (весна 2024 року)
Розбомблена московитами приватна оселя у Лимані (весна 2024 року)
Читайте також:
Війна
Причиною стали атаки безпілотників по російських НПЗ.
вчора, 19:22
Війна
Губернатор тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що Україна атакувала місто ракетами Storm Shadow.
27 травня, 09:59
Війна
путін підписав закон, який дозволяє учасникам війни проти України та їхнім сім'ям не гасити прострочені кредити.
26 травня, 10:39
Війна
росіяни закрили дорогу між Ростовом і окупованим Кримом на тлі почастішання атак ЗСУ.
23 травня, 11:44
Війна
Глава МЗС Франції привітав санкції ЄС проти «ізраїльських» окупантів.
13 травня, 12:19
Війна
Лукашенка стримує «страх за власне крісло».
19 квітня, 17:34