Шольц планує домовитися з Путіним коштом України, – німецька опозиція

СВІТ
14.08.2023, 17:09
Шольц планує домовитися з Путіним коштом України, – німецька опозиція
Фото: Südkurier

Федеральний канцер Німеччини свідомо гальмує процес постачання українським захисникам необхідних авіаракет типу "Taurus".

У цьому публічно Олафа Шольца звинуватили представники опозиції, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на впливове видання "Bild".

За словами депутата Бундестаґу і члена комітету із зовнішньої політики Норберта Рьотґена, канцлер саботує  передачу Україні далекобійної зброї через самовпевненість.

«Наша партія [Християнсько-демократична спілка – прим. ред.] прямо звинувачує пана Шольца у бажанні домовитися з країною-агресором. Причому домовитися за спиною країни-жертви», – зазначив німецький парламентар.

Норберт Рьотґен закинув канцлеру категоричність у відмові визначати перемогу України над Росією як стратегічну мету німецької політики, бо певно Берлін готовий торгуватися з Москвою.

«Можливо, відмова від підтримки України – це результат внутрішньополітичного розрахунку, тому що так йому набагато зручніше. Ліве крило владної Соціал-демократичної партії відверто проти постачання зброї Києву. Шольц вважається, бо йому слід обирати: підтримка середині його партії, або підтримка виборців.

Я знаю, що низка політиків у Берліні, а також Вашинґтоні, зацікавлена у тому, щоби ситуація зайшла в глухий кут. Тобто, що Україна має трохи відвоювати, але не надто багато, бо тоді Росія нібито напружиться та посилить ескалацію конфлікту. Це може призвести до того, що ті, хто вагається у Берліні та інших західних столицях, побачать свій шанс підштовхнути Україну до переговорів із Росією», – додав депутат Бундестаґу від ХДС.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як нещодавно особисто пан Шольц у відвертій розмові з пресою зауважив, що Німеччина не має конкретних планів перемовин із Росією.

Читайте також:
Світ
Його директору виділили почесне місце на церемонії — ЗМІ.
вчора, 15:27
Світ
Дії адміністрації Байдена викликали хвилю критики та невдоволення серед американців.
15 січня, 17:14
Світ
Тепер законопроєкт має схвалити вірменський парламент.
09 січня, 11:55
Політика
Європейська комісія повинна використовувати своє чинне законодавство набагато жорсткіше.
08 січня, 16:05
Війна
Вона зазначила, що телефонного спілкування наразі достатньо, і особисті зустрічі не є необхідними.
02 січня, 18:17
Опінії
Від зупинки транзиту виграли, перш за все, американці.
02 січня, 11:23