Ми не маємо конкретних планів перемовин із Путіним, – Шольц

СВІТ
14.07.2023, 18:24
Ми не маємо конкретних планів перемовин із Путіним, – Шольц
Фото: Google

Федеральний канцлер Німеччини виступив сьогодні (14.VII.) на великій пресконференції у Берліні, де відповів на безліч запитань.

Зокрема, Олаф Шольц зазначив, що наразі відсутні плани переговорів із кремлівським бункерним щуром, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Tagesschau".

Як наголосив у розмові з журналістами голова уряду ФРН, ні він особисто, ні хтось інший із лідерів країн-партнерів України нібито не має ні найменшого бажання у діалозі телефоном із президентом РФ.

«Цілком очевидно, звичайно, колись я поговорю з ним ще раз, але не тепер. Я бажаю успіху Україні як людина, як громадянин, як німець, врешті-решт, як європеєць і гуманіст», – заявив Олаф Шольц.

Він також заявив, що до 2027 року Німеччина витратить на постачання зброї нашим захисникам €17 мільярдів; відповідні рішення вже ухвалено на найвищому державному рівні.

Загалом, як уже сповіщав своїх читачів "Останній Бастіон", президент США і канцлер ФРН домовилися спільно підтримувати Україну; Вашинґтон і Берлін дотискатимуть Москву.

Читайте також:
Політика
Робочий візит голови вітчизняного дипломатичного відомства до Делі покликаний залучити Індію на бік України. Уряд Нарендри Моді вагається.
31 березня, 11:15
Економіка
Диктатор комуністичного Китаю націлений обігнати США в економічному розвитку. Для цього до Пекіна запросили впливових діячів з-за океану.
28 березня, 21:54
Економіка
Венесуельський соціалістичний диктатор готовий позмагатися у видобутку «чорного золота» із сусідньою Ґаяною. Лондон не заважатиме Каракасу.
28 березня, 12:29
Політика
Смерті десятків тисяч українців, спалених будинків і мільйони тонн вкраденого в України врожаю не завада для business as usual із Москвою.
24 березня, 16:39
Війна
Президент Європейської Ради закликав континент готуватися до війни проти РФ; причому, ще від позавчора. Україна мусить перемогти.
21 березня, 12:29
Політика
На тлі російської агресії арабські держави надали Україні гуманітарної допомоги на понад $620 мільйонів. Головні донори: саудити і єґиптяни.
10 березня, 14:57