Штрафом відкараскались дільці, які тонами продавали фарбований спирт під виглядом коньяку

ПОЛТАВА
21.10.2014, 08:41
Штрафом відкараскались дільці, які тонами продавали фарбований спирт під виглядом коньяку

Київський райсуд Полтави наклав штраф від 22 до 27 тисяч гривень на трьох полтавців, які у промисловому масштабі підробляли алкоголь і збували його через магазини мешканцям міста.

Гучну операцію правоохоронців суд звів нанівець.

Раніше «Останній Бастіон» розповідав, що в Полтаві правоохоронці викрили роботу підпільного лікеро-горілчаного заводу та затримали злочинну групу, що ним заправляла. З цехів міліція вилучила понад 2 тисячі літрів небезпечних алкогольних напоїв, які імітували горілку і коньяк, та ще більше 5 тон спирту, який готувався стати дорогими алкогольними напоями.

Спирт злочинці розводили з водою та додавали барвники і глюкозу. Цю суміш розливали в пляшки з етикетками відомих марок та реалізовували населенню під виглядом горілки й коньяку.

Обіг фальсифікаторів, за оцінкою правоохоронців, складав тону підробного алкоголю на тиждень – все продавали жителям Полтави.


Читайте також:
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34