Штрафом відкараскались дільці, які тонами продавали фарбований спирт під виглядом коньяку

ПОЛТАВА
21.10.2014, 08:41
Штрафом відкараскались дільці, які тонами продавали фарбований спирт під виглядом коньяку

Київський райсуд Полтави наклав штраф від 22 до 27 тисяч гривень на трьох полтавців, які у промисловому масштабі підробляли алкоголь і збували його через магазини мешканцям міста.

Гучну операцію правоохоронців суд звів нанівець.

Раніше «Останній Бастіон» розповідав, що в Полтаві правоохоронці викрили роботу підпільного лікеро-горілчаного заводу та затримали злочинну групу, що ним заправляла. З цехів міліція вилучила понад 2 тисячі літрів небезпечних алкогольних напоїв, які імітували горілку і коньяк, та ще більше 5 тон спирту, який готувався стати дорогими алкогольними напоями.

Спирт злочинці розводили з водою та додавали барвники і глюкозу. Цю суміш розливали в пляшки з етикетками відомих марок та реалізовували населенню під виглядом горілки й коньяку.

Обіг фальсифікаторів, за оцінкою правоохоронців, складав тону підробного алкоголю на тиждень – все продавали жителям Полтави.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00