Штучний інтелект допомагає збирати врожаї яблук

13.07.2023, 14:28
Штучний інтелект допомагає збирати врожаї яблук
Фото: google

Майбутнє фруктової галузі вже настало в Чилі, де яблука збирають роботи, керовані штучним інтелектом.

Компанія Tevel розширила свою діяльність у Південній Америці в рамках нового партнерства з Unifrutti, завдяки якому в Чилі розгорнули літаючих автономних роботів для збору фруктів. Автономна система збору врожаю ізраїльського робототехнічного стартапу була випробувана в яблуневих садах Unifrutti Chile Linares.

Герман Ілланес, генеральний менеджер Unifrutti в Чилі, сказав, що компанія була в захваті від використання передової технології автономного збирання врожаю Tevel. — «Оскільки агротехнології відіграють важливу роль у майбутньому Unifrutti та нашої галузі, ми розглядаємо це партнерство з Tevel як значну інвестицію в майбутнє фруктової галузі», — сказав Ілланес.

Янів Маор, виконавчий директор і засновник Tevel, сказав, що партнерство принесе майбутнє сільського господарства в Чилі. — «Це партнерство є свідченням того, що технологія Tevel є найсучаснішим рішенням для виробників, які хочуть підняти збирання врожаю на новий рівень. Це знаменує важливу віху в трансформації галузі в бік впровадження робототехніки та автоматизації», — додає Маор.

Технологія автономного збору врожаю Tevel вирішує проблему нестачі робочої сили, використовуючи вдосконалених літаючих автономних роботів для точного, дбайливого та ефективного збору плодів. Роботи Tevel працюють на основі ШІ, комп’ютерного зору та алгоритмів машинного навчання. Система збору врожаю включає вісім літаючих автономних роботів, встановлених на наземній платформі для збирання врожаю, розробленій Darwin Harvesting Group.

Під час збору врожаю в Чилі компанія Tevel досягла значних успіхів у загальній продуктивності та надійності системи, а також вибірковому зборі, щоб забезпечити збір фруктів найвищої якості.

Фрукти, зібрані роботами, доставлені до бортових бункерів, згодом відправлялися на пакувальний цех Unifrutti для детального аналізу даних, що продемонструвало здатність системи успішно виконувати вибірковий збір.

Unifrutti Group є одним із головних світових гравців на ринку свіжих фруктів, вертикально інтегрований у виробництво, маркетинг і дистрибуцію, з більш ніж 14 000 гектарами землі в Чилі, на Філіппінах, Південній Африці, Італії та Іспанії. Група контролює весь ланцюжок створення вартості, і завдяки прямому володінню землею, розташованою в різних кліматичних зонах світу, вона може обслуговувати понад 50 країн цілий рік, розподіляючи близько 560 000 тонн свіжих фруктів понад 500 клієнтам. Компанія Unifrutti, заснована в 1948 році Гвідо де Надаї, наразі налічує понад 11 000 співробітників у штаб-квартирі та на виробничих підприємствах у Японії, Чилі, Південній Африці, на Філіппінах, Італії, Іспанії, Уругваї, Туреччині, на Близькому Сході, у Китаї та Індії.

Unifrutti Group є частиною ADQ, інвестиційної та холдингової компанії з Абу-Дабі, яка має широкий портфель великих підприємств, що охоплюють ключові сектори диверсифікованої економіки ОАЕ.

Tevel вирішує проблему нестачі сільськогосподарської робочої сили за допомогою літаючих автономних роботів для збирання фруктів. Літаючі роботи Tevel, розроблені в 2017 році Янівом Маором, працюють на основі найсучаснішого штучного інтелекту та алгоритмів комп’ютерного зору, що дозволяє їм делікатно збирати фрукти та оптимізувати процес збору врожаю. Ці роботи маневрені, демонструють виняткову маневреність і можуть працювати цілодобово, забезпечуючи економічно ефективні рішення для фермерів. Крім того, передове програмне забезпечення Tevel дозволяє в режимі реального часу відстежувати стан збору врожаю в саду. Дані, зібрані нашим програмним забезпеченням, дають фермерам унікальне уявлення про конкретні характеристики та вміст кожного бункера перед його доставкою на пакувальний цех. Це дозволяє виробникам усунути невизначеність щодо ринкової вартості, якості та продуктивності. Завдяки зручному програмному забезпеченню Tevel фермери можуть легко отримати доступ до такої інформації, як кількість зібраного плоду, його вага, колірна оцінка, стиглість, діаметр, позначка часу, геолокація кожного плоду та інші важливі дані. Штаб-квартира Tevel знаходиться в Ізраїлі, а філії є в Італії та США.

Читайте також:
Економіка
Розпропагована китайцями технологічна новинка виявилася «мильною бульбашкою». Товар опиниться у споживачів не раніше наступного літа.
17 квітня, 06:00
Світ
Хоча виконання було не ідеальним, робот зміг утриматися на ногах.
22 березня, 18:05
Світ
Їх планують показати на заході Expo-2025, який відбудеться наступного року у Осаці (Японія).
08 березня, 18:25
Війна
Наразі вже відбувається тестування окремих систем
21 лютого, 11:47
Війна
Вони матимуть змогу збиратися в рій та одночасно атакувати російські цілі
20 лютого, 16:17
Війна
Журналісти з’ясували, що термінали працюють лише біля кордону України.
13 лютого, 15:45