Штучний інтелект розробляє ракету, яка зможе долетіти до Марса за 30 днів

СВІТ
17.06.2023, 15:25
Штучний інтелект розробляє ракету, яка зможе долетіти до Марса за 30 днів

Британська та американська компанії залучили ШІ для створення термоядерного ракетного двигуна та ракети

Британська компанія Pulsar Fusion співпрацює з американською компанією Princeton Satellite Systems у прагненні створити термоядерний ракетний двигун та ракету, здатні досягти Марса лише за 30 днів.

Про це повідомляє портал World nuclear news.

Щоб досягти цієї амбітної мети, дослідники скористаються штучним інтелектом, який вивчатиме фізику плазми у двигуні та допомагатиме оптимізувати його конструкцію.

Pulsar Fusion відома своїми прагненнями до «зелених» технологій та розробки ракетних двигунів на основі пластикових відходів.

Однак разом із Princeton Satellite Systems вони будуть зосереджені на вдосконаленні американських розробок, а не власних. Вони будуть аналізувати фізику плазми в установці Princeton field-reversed configuration версії 2 (PFRC-2).

За останні 20 років компанія Princeton Satellite Systems отримала низку державних грантів, включаючи фінансування від NASA.

У планах компанії – створення установок PFRC-3 та PFRC-4 до 2025 року, після чого розпочнеться процес створення льотного прототипу. Ці установки будуть розроблені на основі спільних досліджень з Pulsar Fusion.

Читайте також:
Історія
Українці у проєкті першої орбітальної станції
11 червня, 16:57
Життя
Як зауважують астрономи, на виявленому космічному об'єкті тепло і, мабуть, є вода. Тепер туди мають відрядити спеціальну місію.
26 травня, 12:04
Життя
Вчені зазначили, що вивчатимуть це явище протягом кількох років.
21 травня, 17:05
Світ
Компанія Boeing готова відправити астронавтів на Міжнародну космічну станцію для NASA після років затримок і проблем.
06 травня, 18:03
Світ
Туристичні польоти на орбіту триватимуть від трьох до шести днів, тоді як експедиція на МКС триватиме близько десяти днів.
02 травня, 11:51