«Шукаю тебе, провладна потвора»: АТОвець розшукує нардепа, охоронці якого напали на нього

КРИМІНАЛ
11 лютого, 19:48
Микола Ворошнов
Микола Ворошнов
Фото: youtube.com

Ветеран війни сподівається таки знайти депутата та його охоронців і потримати за горло кожного поодинці.

Ветеран україно-російської війни Микола Ворошнов просить допомогти ідентифікувати власника автомобіля марки «Порше» з номерними знаками 7747, яке ймовірно належить депутату ВР, охоронці якого напали на атовця.

Про це Микола Ворошнов написав у себе на сторінці у Фейсбук.

«Я їхав по головній, а воно вискакувало з під знаку. Довелося гальмувати. Підрізавши мене авто загальмувало, з нього вискочили двоє. Водій, представницької зовнішності, з депутатським значком на відвороті піджака, а з пасажирського місця – охоронець у плащі, який одразу заявив про наявність в нього вогнепальної зброї(стилістику автора збережено-ред, – пригадує атовець.

«Після нетривалої перепалки у підвищеному тоні: «кому ты сигналишь, та «ты вообще знаешь с кем общаешься». Зупинились ще одне авто, здається Х5, там ще двоє... І тут як почало мені «прилітати» з різних сторін. Точно так, прямо «в ціль». Добре що встояв на ногах, бо ці могли б почати «піднімати» з носака... здається, до мого великого сорому, я навіть не «відповів», але це не точно… Повно «юшки», половинка зуба, ну і розвалили трохи губи, особливо з середини. Нормально так прилетіло. Але обличчя пройшло випробування на міцність», – додає Ворошнов.

Ветеран війни сподівається таки знайти депутата та його охоронців і потримати за горло кожного поодинці.

В останньому своєму дописі у Фейсбуці Ворошнов написав, «що вже вдалося знайти перше відео. Воно не чітке і мало інформаційне, але це вже перша цеглинка».

Читайте також:
ФБР обшукало офіс американської компанії Optima, яку ПриватБанк підозрює у відмиванні виведених з банку грошей
вчора, 19:30
У ДБР розпочали досудове розслідування щодо правоохоронців, котрі брали участь у спецоперації по затриманню Романа Скрипника
02 серпня, 09:55
Романа Скрипника, який 23 липня у Полтаві захопив у заручники полковника, вбито під час спецоперації неподалік Опішні.
01 серпня, 08:58
Борг різко зріс внаслідок зовнішніх запозичень.
28 липня, 17:30
Уряд національної згоди Лівії, що перебуває у Триполі, збирає докази військових злочинів, вчинених загонами так званої "Національної армії".
12 липня, 12:43
Кіровгеологія» володіє всією секретною інформацією щодо покладів особливо рідкісних і цінних копалин.
11 липня, 18:59