«Шукаю тебе, провладна потвора»: АТОвець розшукує нардепа, охоронці якого напали на нього

КРИМІНАЛ
11 лютого, 19:48
Микола Ворошнов
Микола Ворошнов
Фото: youtube.com

Ветеран війни сподівається таки знайти депутата та його охоронців і потримати за горло кожного поодинці.

Ветеран україно-російської війни Микола Ворошнов просить допомогти ідентифікувати власника автомобіля марки «Порше» з номерними знаками 7747, яке ймовірно належить депутату ВР, охоронці якого напали на атовця.

Про це Микола Ворошнов написав у себе на сторінці у Фейсбук.

«Я їхав по головній, а воно вискакувало з під знаку. Довелося гальмувати. Підрізавши мене авто загальмувало, з нього вискочили двоє. Водій, представницької зовнішності, з депутатським значком на відвороті піджака, а з пасажирського місця – охоронець у плащі, який одразу заявив про наявність в нього вогнепальної зброї(стилістику автора збережено-ред, – пригадує атовець.

«Після нетривалої перепалки у підвищеному тоні: «кому ты сигналишь, та «ты вообще знаешь с кем общаешься». Зупинились ще одне авто, здається Х5, там ще двоє... І тут як почало мені «прилітати» з різних сторін. Точно так, прямо «в ціль». Добре що встояв на ногах, бо ці могли б почати «піднімати» з носака... здається, до мого великого сорому, я навіть не «відповів», але це не точно… Повно «юшки», половинка зуба, ну і розвалили трохи губи, особливо з середини. Нормально так прилетіло. Але обличчя пройшло випробування на міцність», – додає Ворошнов.

Ветеран війни сподівається таки знайти депутата та його охоронців і потримати за горло кожного поодинці.

В останньому своєму дописі у Фейсбуці Ворошнов написав, «що вже вдалося знайти перше відео. Воно не чітке і мало інформаційне, але це вже перша цеглинка».

Читайте також:
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
Оперативники отримали інформацію, що раніше судимий мешканець Рівного підшукує через кримінальні кола виконавця для здійснення вбивства.
10 лютого, 19:12
Підпільний цех діяв у місті Лубни.
07 лютого, 10:51
У ніч проти 31 січня поліція Стамбула викрила кубло злочинного угрупування, заарештувавши 16 бандитів різної національності.
01 лютого, 16:20
Підозрюваного арештували у жовтні 2019 року у Чехії.
31 січня, 10:19
Високопосадовці наживалися на інфраструктурних проєктах для дітей.
30 січня, 12:37