Щур за Папою, як у бога за пазухою

Опінії
01 серпня, 14:39
Щур за Папою, як у бога за пазухою

Чи не тому й заціпило папу, що щуряче нахапане золото сховане під ватиканським омофором?

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Папи, як, до слова, і мами, бувають різні. Про першого – Петра, номінованого на охорону хвіртки до царства небесного самим Ісусом Йосиповичем – нам відомо лише з літератури інформаційно-психологічної операції (ІПСО) християнської церкви проти здорового глузду. Четвірка перших писак-євангелістів, а за ними тьма-тьмуща тлумачів ранньохристиянського безладу з простого рибалки зробили ще того героя.

Як на наші часи – постать першого папи домірна ледь не Самому Єрмакові. Бо як і нинішній офісний швидкозшивач, Петро теж був присутній на Преображенні, Таємній Вечері, Розп'ятті і Воскресінні. Тільки й того, що у різних месій.

Блаженні ті, хто вірить Матвію і Ко, Подоляку і Люсі. Їм і карти в руки, і Конституція не писана.

Побіжна заувага. Писання інформують, що Ісус Йосипович стрів свою майбутню правицю на березі Генезаретського озера, де та рибалила з братом. Звісно, людей Йосипович розпізнавав на раз, то й завербував Петра притьма, сказав як відрубав: «Ідіть за мною, я вас зроблю рибалками людей».

Погодьмось, пропозиція сумнівна. На цих засадах сьогодні і гундяєв зі щуром бурятів зманюють «на рибалку» до України. Людолови трикляті.

Гаразд, біг з ним, з першим Петром. 

Останнього, діючого Папу Римського Франциска знаємо як облупленого. Негарний чоловік. Лицемір. І неграмотний до того ж. Бо кому-кому, а Римському Папі десять ісусових завітів треба знати як «Отче наш».

Натомість Франциск видав після відвідин Канади: «Також і під час подорожі я ніколи не переставав молитися за багатостраждальний український народ, що зазнає агресії, просячи в Бога звільнити його від бича війни. Якщо об’єктивно подивитися на дійсність, беручи до уваги шкоду, яку кожен день війни завдає цьому народові, але також і всьому світові, єдиною раціональною річчю, яку слід зробити, було б зупинитися та вести переговори (виділено нами – ОБ)».

Яким чином узгоджується під пацифістською тіарою Франциска оце  «… Не вбивай! … Не чини перелюбу! … Не кради! … Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!» з тим, що творять орки в Україні?!

Вбивства, тортури, ґвалт, грабіж. Буча, Маріуполь, Кременчук, Миколаїв, Харків, Херсон, Вінниця … Оленівка. Практично «за святим письмом»?

Крутійствуєте, папо, єзуїте ви наш. Треба для початку назвати диявола дияволом. А далі за наколядовані неміряні гроші прикупити хоч би пару «трьох сокир» для ЗСУ. 

Чи не тому й заціпило папу, що щуряче нахапане золото сховане під ватиканським омофором?

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
А от у путінської Московії лишається дедалі менше союзників і партнерів, готових закривати очі на її рукотворний геноцид українців.
01 березня, 13:15
Політика
Це свято не є канонічним, втім в деяких країнах ввечері мусульмани збираються у мечетях, слухають читання Корану і літературні твори.
17.10.2021, 20:16
Світ
Перший місяць нового 1443 року за Хіджрою розпочався для правовірних магометан різних конфесій у всьому світі.
11.08.2021, 08:47
Світ
Адепт політики мультикультуралізму та "ґендерної ідеолоґії" Джастін Трюдо пообіцяв стати на захист мусульман.
23.07.2021, 12:13
Світ
Відомий палестинець-християнин Мануель Муссалам закликав турецького президента Реджепа Тайїпа Ердогана стати "мироносцем".
15.07.2021, 14:07
Світ
Люди, які сповідують християнство, перебувають у зоні ризику через свою віру, їм загрожує смертельна небезпека.
16.04.2021, 14:00