Сімейка фантазерів

ПОЛІТИКА
15.05.2023, 15:02
Сімейка фантазерів

95 квартал робить з України посміховисько

Авторитетне американське видання The Washington Post прибрало з тексту інтерв'ю Володимира Зеленського фрагмент про "неофіційні контакти української розвідки та ватажка терористичної організації ПВК "Вагнера", воєнного злочинця Євгена Пригожина. Версія без скорочень доступна лише у веб-архіві.

Про це повідомляє BBC.

У початковій версії інтерв'ю журналісти просили прокоментувати інформацію про "негласні контакти представників ГУР з Пригожиним".

Про них стало відомо з секретних документів Пентагону, які потрапили в соцмережі.

"Це питання військової розвідки. Ви хочете, щоб мене засудили за державну зраду? І тому дуже цікаво, якщо хтось каже, що у вас є документи або якщо хтось із нашого уряду розповідає про діяльність нашої розвідки. Я також хотів би запитати у вас: з якими джерелами в Україні ви контактуєте? Хто розповідає про діяльність нашої розвідки? Адже це найтяжчий злочин в нашій країні. З якими українцями ви розмовляєте?" — відповів Зеленський.

Журналісти запевнили Зеленського, що ніхто з українських чиновників про це з ними не говорив, мовляв, вони спираються виключно на витік документів.

"Я можу зачитати, яка є інформація про Пригожина і ГУР.

13 лютого Кирило Буданов, начальник Головного управління розвідки України, повідомив вам про російський план з дестабілізації Молдови за допомогою двох колишніх співробітників "Вагнера".

Буданов повідомив вам, що розглядає тепер можливість викрити Пригожина в контактах з ГУР. Ви доручили Буданову проінформувати президента Молдови Майю Санду, а Буданов сказав вам, що ГУР повідомило Пригожину, що його оголосять зрадником, який працює на Україну. У документі також йдеться про те, що Буданов очікував, що росіяни використовують деталі секретних переговорів Пригожина з ГУР і зустрічей з офіцерами ГУР в Африці", - заявив журналіст.

Зеленський відреагував досить різко. Він сказав, що WP "публікує якусь інформацію, яка не допомагає нашій державі".

"Тому я не зовсім розумію, про що ви говорите. Я не зовсім розумію вашу мету. Ваша мета — допомогти росії? Значить, у нас різні цілі. Якщо я не сиджу з ними за одним столом, я не зовсім впевнений, про що ми говоримо. Кожне з цих питань просто демотивує Україну, демотивує певних партнерів допомагати Україні. Так чи інакше, я просто не розумію вашої мети", — додав президент.

Пізніше ватажок бойовиків Пригожин прокоментував дані WP про його "негласні контакти з ГУР".

"Так, звичайно, можу підтвердити цю інформацію. Нам взагалі нема чого приховувати від зарубіжних спецслужб. Ми досі з Будановим знаходимося в Африці. А що стосується WP і видаленого фрагмента, то я думаю, що це сталося через те, що вони не купили вчасно квитки, і боюся, якщо хтось дізнається, що WP все ще в Африці, їм продадуть бізнес-клас задорого. Тому вони просто хочуть заощадити, як зазвичай", — сказав він.

Дружина Володимира Зеленського Олена Зеленська зараз перебуває у Сеулі в рамках своєї PR-кампанії із захисту безпеки українських матерів та дітей перед агресією росії проти України.

Південнокорейські експерти чомусь вважають, що вона також проситиме зброю, можливо не публічно.

Хто уповноважував Олену Зеленську вести переговори щодо постачання зброї в Україну невідомо.

Але варто нагадати, що в рамках своєї PR-кампанії Зеленська в інтерв'ю MSNBC 9 березня розповіла байки про те, як українка збила російський безпілотник банкою з томатами.

Сімейка фантазерів_1

З такими перемовниками, ми зброю від Сеулу точно не отримаємо.

Раніше "Останній Бастіон" вже звертав увагу читачів на те, що актор, який грає роль президента України, неодноразово брехав європейським високопосадовцям та європейській спільноті, вказуючи то на подолання корупції в Україні, то на відсутність "глибинної" корупції в Україні.

Такі заяви родини Зеленських аж ніяк не допомагають покращити імідж України пере західними партнерами. Актори 95-го кварталу роблять з воюючої країни посміховисько.

Ми вкотре наголошуємо на тому, що Україною мають керувати ті, кому вона потрібна, а не ті, хто її обкрадає та намагався здати ворогам. Україну мають очолювати ті, хто воював за її незалежність, а не актори комедійного жанру.

Читайте також:
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40