Син диктатора Каддафі планує стати президентом Лівії

СВІТ
16 червня, 10:34
Син диктатора Каддафі планує стати президентом Лівії
Фото: The Libya Times

Саїф аль-Іслам Каддафі оголосив про висунення своєї кандидатури на президентські вибори, які відбудуться у Лівії в грудні 2021 року.

Про це другий син Муаммара Каддафі особисто заявив в інтерв'ю провідному британському виданню "The Times".

Знаково, що станом на тепер відомий політик перебуває у міжнародному розшуку за скоєні під час громадянської війни у 2011 році злочини проти людства.

Водночас його партія – військово-політичний рух "Народний фронт визволення Лівії" – вже зараз входить до коаліційного Уряду національної єдності країни, що говорить про певний рівень підтримки нащадка диктатора Каддафі з боку громадян.

Крім того, за інформацією видання "The Times", імовірним головним конкурентом Саїфа аль-Іслама може стати син опального лівійського прокремлівського генерала Халіфи Хафтара – Саддам, – який теж має президентські амбіції та не так давно готував вбивство Каддафі-молодшого.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що участь російської ПВК "Вагнер" сприяє подальшій ескалації конфлікту на території Лівії.

Читайте також:
Шкільний вчитель, профспілковий діяч і віднедавна ультралівий політик Педро Кастільо став новим президентом Республіки Перу.
17 червня, 14:00
У неділю, 13 червня, на території Фінляндської республіки відбулися чергові вибори депутатів орґанів місцевого самоврядування.
14 червня, 11:34
Верховний Суд знову скасував протокол ЦВК, за яким Вірастюк переміг на довиборах у Раду
24 травня, 10:55
Рефлексії політолога з приводу довиборів на 50 одномандатному мажоритарному окрузі.
30 березня, 13:17