Син воєнного злочинця Мілошевича вперше за понад 20 років засвітився у Москві

СВІТ
16.06.2023, 11:13
Син воєнного злочинця Мілошевича вперше за понад 20 років засвітився у Москві

Він відкривав у Москві статую своєму батькові - воєнному злочинцю Слободану Мілошевичу

Син колишнього президента Сербії Слободана Мілошевича Марко Мілошевич цього тижня взяв участь у відкритті статуї на честь свого батька, звинуваченого у низці воєнних злочинів.

Про це повідомляє Blic.

Двометрову статую колишнього лідера Сербії створив сербський скульптор і за сумісництвом члени російської академії мистецтв Драган Раденович.

До росії скульптуру привезли на літаку, де її зустріли так звані "Нічні вовки" – група наближених до кремлівського бункерного щура путіна байкерів.

Статую, яка, як підкреслюють російські засоби масової дезінформації, є "першим в історії" пам'ятником Слободану Мілошевичу, встановили на площі Європи.

На її відкритті виступив і Марко Мілошевич, що стало його першою публічною появою за останні понад 20 років.

У компанії лідера "Нічних вовків" Алєксандра Залдостанова, що перебуває під санкціями ЄС через підтримку російської агресії, Мілошевич-молодший зачитує напис на статуї про те, що Сербія була "репетицією того, що сталось із росією і того, що зараз відбувається в Україні".

"Югославські війни – це те саме, хіба що зараз в Україні – прискорений варіант. На жаль, ми програли битву, та, сподіваюсь, не програли війну. На наших помилках і на нашій долі росіяни вивчили урок, і ми переможемо", – сказав Мілошевич-молодший, тримаючи в руках сербський прапор.

Останні публічні фото Марка Мілошевича досі були понад 20-річної давнини. Він виїхав із Сербії до росії після повалення режиму свого батька у жовтні 1999 року й отримав політичний притулок. На батьківщині Мілошевича-молодшого досі підозрюють у причетності до організованої злочинності, тож у разі повернення додому мусять арештувати.

Самого Слободана Мілошевича було звинувачено у військових злочинах та злочинах проти людяності за його роль у війнах у Боснії, Хорватії та Косово у 1990-ті роки. Мілошевич помер у в'язниці у Гаазі 2006 року.

Читайте також:
Війна
17 травня СБУ спільно з ГУР атакували російські військово-логістичні об'єкт
18 травня, 07:25
Новини
Кадрові перестановки у Кремлі не віщують Україні нічого доброго. Сюзерен путіна поставив на вірних і перевірених часом технократів...
14 травня, 07:01
Опінії
Він затятий кремлівський нацист за ідеологією, але, на відміну від Шойгу, йому є що запропонувати царю окрім вірності.
13 травня, 10:25
Війна
Російський диктатор вирішив змінити міністра нападу росії сєргєя шойгу. Його замінить андрєй бєлоусов
12 травня, 21:36
Війна
Безпілотники Головного управління розвідки Міноборони в ніч на 11 травня атакували Волгоградський нафтопереробний завод.
11 травня, 17:00
Війна
Український безпілотник пролетів 1500 км та атакував установку каталітичного крекінгу нафти
09 травня, 15:30