«Сирі» підручники випробовує міносвіти на полтавських школярах

ПОЛТАВА
16.10.2014, 11:51
«Сирі» підручники випробовує міносвіти на полтавських школярах

Такі підручники, визнають полтавських вчителів, «не повністю» відповідають сучасним вимогам.

Експеримент охоплює 2000 школярів полтавської області. До випробовування залучені також 60 вчителів місцевих шкіл. Їхнє завдання – слідкувати за реакцією дітей і давати рекомендації через обласний інститут післядипломної педосвіти щодо змін в навчальному матеріалі.

Література за якою навчають таких школярів, за зізнанням вчителів-апробаторів «переобтяжена зайвою інформацією, складною термінологією, часто не відповідає віковим особливостям дітей і містить багато помилок».

«Починаючи від змісту і завершуючи відповідністю віковим особливостям дітей, особливостям психіки, психології сприйняття дітей. В частині підручників є матеріал, який занадто складний для того чи іншого віку. Над цим працюють наші вчителі» - прокоментував апробацію ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Віталій Зелюк.

Повний перелік дисциплін і класів не оприлюднений.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00