Сирійський режим Асада замордував 14,5 тисяч політв'язнів

СВІТ
15.04.2022, 08:02
Сирійський режим Асада замордував 14,5 тисяч політв'язнів
Фото: Syrian Network

Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.

Про це йдеться у звіті незалежної та позаполітичної Сирійської правозахисної мережі (Syrian Network for Human Rights), інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у великих містах, підконтрольних режиму, таких, як Хама, Дейр ез-Зор, Хомс і Дараа створено спеціальні табори-в'язниці, де тримають та катують до смерті інакодумців обох статей різного віку.

«Дипломатичними каналами ми отримали з Дамаску офіційно підтверджені владою Асада дані про загибель 14 449 сирійців, яких було запідозрено в опозиційній діяльності та котрі досі вважалися зниклими безвісти. На тепер у катівнях режиму перебуває орієнтовно понад 100 тисяч політичних в'язнів. Їх із родинами незаконно утримують під вартою, не допускаючи адвокатів та міжнародних правозахисників. Найбільшою тюрмою для дисидентів є військовий табір "Седная" у столиці, його посилено охороняються армійці та поліція», – зазначили у Сирійській правозахисній мережі.

Водночас сам диктатор, його урядовці та силовики продовжують заперечувати велику кількість жертв і перебування у в'язницях осіб, які вважаються безвісти зниклими; тіла ж мертвих опозиціонерів спалюють у привезених з росії мобільних крематоріях.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, найманці режиму Асада готові воювати в Україні на боці московії через брак грошей на їжу.

Читайте також:
Війна
Американських військових на землі не буде.
вчора, 17:38
Політика
Державне утворення «Ізраїль» готується звільнити 250 палестинських заручників, які відбувають довічне ув’язнення.
вчора, 13:04
Політика
У понеділок, 13 жовтня, літак президента США Дональда Трампа приземлився в аеропорту Бен-Гуріон в Ізраїлі.
вчора, 12:31
Війна
Усі 1 966 палестинських заручників, звільнення яких очікується в понеділок, сіли в автобуси в ізраїльських в’язницях.
вчора, 10:29
Війна
За даними «Ізраїлю», це має статися вранці 13 жовтня.
12 жовтня, 20:19
Світ
Дипломатичний тріумф Анкари та перші кроки до реалізації угоди.
12 жовтня, 10:12