Сирійський режим Асада замордував 14,5 тисяч політв'язнів

СВІТ
15 квітня, 08:02
Сирійський режим Асада замордував 14,5 тисяч політв'язнів
Фото: Syrian Network

Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.

Про це йдеться у звіті незалежної та позаполітичної Сирійської правозахисної мережі (Syrian Network for Human Rights), інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у великих містах, підконтрольних режиму, таких, як Хама, Дейр ез-Зор, Хомс і Дараа створено спеціальні табори-в'язниці, де тримають та катують до смерті інакодумців обох статей різного віку.

«Дипломатичними каналами ми отримали з Дамаску офіційно підтверджені владою Асада дані про загибель 14 449 сирійців, яких було запідозрено в опозиційній діяльності та котрі досі вважалися зниклими безвісти. На тепер у катівнях режиму перебуває орієнтовно понад 100 тисяч політичних в'язнів. Їх із родинами незаконно утримують під вартою, не допускаючи адвокатів та міжнародних правозахисників. Найбільшою тюрмою для дисидентів є військовий табір "Седная" у столиці, його посилено охороняються армійці та поліція», – зазначили у Сирійській правозахисній мережі.

Водночас сам диктатор, його урядовці та силовики продовжують заперечувати велику кількість жертв і перебування у в'язницях осіб, які вважаються безвісти зниклими; тіла ж мертвих опозиціонерів спалюють у привезених з росії мобільних крематоріях.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, найманці режиму Асада готові воювати в Україні на боці московії через брак грошей на їжу.

Читайте також:
Світ
Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.
23 липня, 07:51
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12