Сирійський режим Асада замордував 14,5 тисяч політв'язнів

СВІТ
15.04.2022, 08:02
Сирійський режим Асада замордував 14,5 тисяч політв'язнів
Фото: Syrian Network

Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.

Про це йдеться у звіті незалежної та позаполітичної Сирійської правозахисної мережі (Syrian Network for Human Rights), інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у великих містах, підконтрольних режиму, таких, як Хама, Дейр ез-Зор, Хомс і Дараа створено спеціальні табори-в'язниці, де тримають та катують до смерті інакодумців обох статей різного віку.

«Дипломатичними каналами ми отримали з Дамаску офіційно підтверджені владою Асада дані про загибель 14 449 сирійців, яких було запідозрено в опозиційній діяльності та котрі досі вважалися зниклими безвісти. На тепер у катівнях режиму перебуває орієнтовно понад 100 тисяч політичних в'язнів. Їх із родинами незаконно утримують під вартою, не допускаючи адвокатів та міжнародних правозахисників. Найбільшою тюрмою для дисидентів є військовий табір "Седная" у столиці, його посилено охороняються армійці та поліція», – зазначили у Сирійській правозахисній мережі.

Водночас сам диктатор, його урядовці та силовики продовжують заперечувати велику кількість жертв і перебування у в'язницях осіб, які вважаються безвісти зниклими; тіла ж мертвих опозиціонерів спалюють у привезених з росії мобільних крематоріях.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, найманці режиму Асада готові воювати в Україні на боці московії через брак грошей на їжу.

Читайте також:
Світ
Багаторічна проблема палестинців в умовах фактичного поневолення не вирішується. Державне утворення Ізраїль уникає відповідальності.
24 вересня, 19:55
Світ
Мало того, що палестинський народ роками зазнає фізичних утисків, терору і переслідування, так тепер його намагаються позбавити історії.
11 вересня, 20:21
Світ
Тисячі ізраїльських протестувальників заблокували автомагістралі, що ведуть до Єрусалиму, Хайфи та Тель-Авіва
12 липня, 10:25
Світ
Професора Мічіо Каку зацікавило місто майбутнього NEOM.
03 липня, 23:46
Світ
Ізраїльська армія почала масштабну військову операцію проти табору Дженін на півночі Західного берега.
03 липня, 08:34
Світ
Американські військові стурбовані тим, що росіяни регулярно порушують правила використання повітряного простору
15 червня, 08:50