Сивохо заявив, що на війні знову «наживаються»

ПОЛІТИКА
12.03.2020, 12:09
Сивохо заявив, що на війні знову «наживаються»

Презентацію «Платформи примирення» Сивохи зірвали.

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо вважає, що на війні продовжують «наживатися».

«Некоторым мир не нужен.Они хотят войны. Потому что, война – это бизнес и большие деньги», – написав Сивохо у себе на сторінці.

Такими словами чиновник прокоментував зрив ветеранами та небайдужими активістами презентації його «Платформи примирення». Згідно з логікою повідомлення Сивохи на війні заробляють самі ж її учасники.

Варто нагадати, що в розпал президентських виборів теза «наживи на війні» використовувалася Зеленським для дискредитації чинної влади.

Як повідомлялося раніше, генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, якого призначили міністром у справах ветеранів, звинувачують у тому, що він забороняв українським бійцям відповідати на обстріли проросійських формувань.

Читайте також:
Політика
Італія та Франція вагаються щодо пропозиції Єврокомісії про заборону колишнім російським бойовикам в'їжджати на територію ЄС.
13:12
Політика
Качинський заявив про готовність Польщі блокувати переговорні кластери України на шляху до Євросоюзу.
09:37
Політика
Ярослав Качинський заявив, що поверне орден князя Ярослава Мудрого через своє ставлення до українських політичних иліт.
вчора, 17:41
Політика
Комісія Національного банку України (НБУ) визнала генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського професійно непридатним.
вчора, 15:54
Політика
ВМФ Франції затримав танкер Deliver російського «тіньового флоту», коли той незаконно проходив біля берегів Сицилії.
вчора, 14:02