Сивохо заявив, що на війні знову «наживаються»

ПОЛІТИКА
12.03.2020, 12:09
Сивохо заявив, що на війні знову «наживаються»

Презентацію «Платформи примирення» Сивохи зірвали.

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо вважає, що на війні продовжують «наживатися».

«Некоторым мир не нужен.Они хотят войны. Потому что, война – это бизнес и большие деньги», – написав Сивохо у себе на сторінці.

Такими словами чиновник прокоментував зрив ветеранами та небайдужими активістами презентації його «Платформи примирення». Згідно з логікою повідомлення Сивохи на війні заробляють самі ж її учасники.

Варто нагадати, що в розпал президентських виборів теза «наживи на війні» використовувалася Зеленським для дискредитації чинної влади.

Як повідомлялося раніше, генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, якого призначили міністром у справах ветеранів, звинувачують у тому, що він забороняв українським бійцям відповідати на обстріли проросійських формувань.

Читайте також:
Політика
Екскерівник «Надр України» працевлаштувався у чергову державну контору з випробовувальним терміном.
13:01
Політика
Резиденція Черномирдіна змінила власників: серед них родичка слідчого СБУ.
12:25
Політика
Бронювання по гектару: як нові правила можуть добити малих фермерів.
10:15
Політика
Це поглибило політичну кризу в країні, яка вже 47 днів залишається без повноцінного уряду.
09:49
Політика
Лише чверть американців вважають виправданою війну з Іраном.
07:14
Політика
Павел назвав його виключення з делегації є «безпрецедентним і вкрай невдалим кроком».
вчора, 21:23