​Скажені пси Авакова намагаються блокувати прокуратуру Полтавської області та роботу міжнародної компанії

ПОЛТАВА
27.05.2019, 15:17

05 червня 2018 року Останній Бастіон на своїх шпальтах висвітлював матеріал про те, як невиліковно хворий на шизофренію колишній депутат Полтавської міської ради Чирідніченко на прізвище «чи пу шило» заблокував роботу міжнародної компанії «Онур» на знак незгоди з тим, що йому не дають можливості залізти до роботи в каналізаційних кільцях з метою пропаганди в них ідей ще одного хворого на шизофренію (журналіст Володимир Бойко у своїх матеріалах неодноразово висвітлював цього персонажа) члена віртуальної партії «6 ПАЛАТА» Іллі Ківи.

Читайте більше: Невиліковно хворий на шизофренію заблокував роботу міжнародної компанії

І ось сьогодні, не дочекавшись повного місяця, представники маргінального об‘єднання «6 ПАЛАТА» вирішили знову нагадати про себе.

Заблокувавши рух транспорту по вулиці Ковпака, невиліковно хворий на шизофренію Чирідніченко, який, до речі, переховується від слідства, у переліку своїх вимог акцентував увагу присутніх на необхідності керівництва закладу харчування «Мисливець», який розташований по Харківському Шосе, розрахуватися з офіціантами за спожитий Чирідніченком і його компанією гнаних і голодних обід вартістю понад десять тисяч гривень. Мотивуючи це тим, що пролетарі Ківи можуть жерти усе безкоштовно, яко ті альфонси. Серед людей кажуть, що підпал закладу «Мисливець» Чирідніченко зорганізував з метою знищення документальних, а також відео доказів його банкету у компанії пролетарів і пролетарок, маючи на меті бажання уникнути кримінальної відповідальності за вкрадену їжу.

Наступною ціллю психічно хворого сьогодні стала прокуратура Полтавської області, яка намагається допомогти, шляхом кримінальної відповідальності за вчинені злочини, хворій людині вилікуватися в спеціалізованих закладах.

І біля стін прокуратури невиліковна хвороба Чирідніченко (роздвоєння особистості), дала про себе знати — замість того, щоб везти пісок на дитячий майданчик, хворий висипав його на місцеву дорогу. На жаль, поруч не було фахового психіатра, який би допоміг бідоласі. Бодай пояснити хворому, що в прокуратурі діточки в пасочки не граються, і пісочних замків не будують.

Читаючи висловлювання Ківи про те, що він не хворий на шизофренію, я починаю у це вірити.

Я не лікар, але підозрюю, що і у Ківи, як і у Чирідніченко прогресує звичайний тваринний сказ, чому є підтвердження в антисоціальній поведінці вказаних істот.

Сподіваємося, що у прокуратурі Полтавської області зможуть допомогти указаним персонажам повернутися на лікування до психіатричної лікарні, або допомогти їм вилікуватися в інших закладах пенітенціарної системи.

І нагадати хворим на шизофренію, що їх бажання отримати кошти на передвиборчу компанію від міжнародної компанії «Онур», як і від ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар‘єр піску» регулюється Кримінальним Кодексом України.

Відносно підпалів моєї автівки, майна, та про усе інше —

уже незабаром...

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
вчора, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
вчора, 12:39
Решетилівська пожежно-рятувальна бригада ліквідувала горіння пожнивних залишків на відкритій території.
вчора, 11:13
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
03 серпня, 19:55
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
03 серпня, 14:40
Якщо сумніваєтесь чи починати грати в теніс – наш сюжет саме для вас
03 серпня, 11:40