Складний, дорогий і найкращий у світі «шахед» — це добре для виставки, для піару.

Опінії
08.11.2023, 13:13
Складний, дорогий і найкращий у світі «шахед» — це добре для виставки, для піару.

Ми повинні бомбити ворожі аеродроми, палити заводи з виробництва ланцетів, змушувати противника розстрілювати свої дорогі зенітні ракети.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Стрічка сповнена оптимізму. Глава «Укроборонпрому» Герман Сметанін заявив, що українські «шахеди» з дальністю 1000 км уже запущені в серійне виробництво. Чудово.

Нагадаю, що попередник Сметаніна Гусєв рік тому обіцяв наш «аналоговнет» до Нового року. Дякувати богу, що хоча б до цього Нового року. Дочекалися.

Щоправда, поки не чути нічого про бойові результати наших шахедів.

Можливо тому, що це штучний продукт, і виробництво тільки розгортається. А можливо тому, що це складний і дорогий безпілотник, як його й охарактеризував Сметанін.

Висловлю свою скромну думку, що в нашій ситуації, під час війни, коли так гостро потрібні свої, українські далекобійні системи, нам потрібен навпаки — простий і дешевий апарат, який можна робити сотнями на місяць.

Щоб бомбити ворожі аеродроми, палити заводи з виробництва ланцетів, змушувати противника розстрілювати свої дорогі зенітні ракети.

Складний, дорогий і найкращий у світі «шахед» — це добре для виставки, для піару.

Нам потрібен літаючий «автомат Калашникова» — дуже багато і просто зараз.

Читайте також:
Політика
Суддя Печерського суду Юшков скасував арешт рахунків російського Vbet.
10:05
Політика
З партнерами «Газпрому» плідно співпрацює український бізнес в особі представників інкорпорованої у владу родини Козицьких
вчора, 10:04
Позиція
Причина економічної, політичної та культурної деградації України полягає не в прізвищі президента, а в наявності цієї посади.
17 липня, 10:08
Опінії
А тоді вже буде «велике будівництво»
16 липня, 15:08
Політика
Це диверсія, навмисна шкода, знищення економіки, намагання очистити територію від людей?
15 липня, 09:35
Опінії
Усі ці довгі й безглузді розмови про НАТО — це все димова завіса, що маскує неефективність національної української політики безпеки.
13 липня, 16:20