Скоро в лаптях ходити будуть. Ураження санкційною зброєю продовжуються

ЕКОНОМІКА
02.03.2022, 16:15
Скоро в лаптях ходити будуть. Ураження санкційною зброєю продовжуються

Китайці відмовляються від російського вугілля, Apple і найбільший світовий виробник підшипників – від продажів у Росії

⚡️Apple припинив продаж всієї(!) техніки в Росії. Тепер там неможливо придбати ні айфони, ні годинники, ні макбуки.

⚡️Найбільший у світі виробник підшипників SKF (Швеція) припинив поставки російським покупцям.

⚡️Росіян і білорусів вигнали з міжнародних змагань по фігурному катанню.

⚡️Boeing оголосив про розрив зв’язків зі своїми російськими партнерами. Більше американські літаки в Росії не отримуватимуть запчастин і техобслуговування.

⚡️Exxon Mobil заявила, що вийде з російських нафтогазових операцій на острові Сахалін і Далекому Сході, які вона оцінила у 4 мільярди доларів.

⚡️Китайські електростанції вже шукають альтернативу російському вугіллю після пропозиції місцевих банків утриматись від закупівель у Росії через посилення санкцій.

⚡️Голова уряду Польщі пропонує Євросоюзу відмовитись від вугілля з Росії.

⚡️Коньячний завод у Калінінграді (бренд «Старый Кёнигсберг») повідомив про підвищення цін на 25–30%.

⚡️Акції «Русалу» в Гонконгу впали на 30% після зупинки заводу в Миколаївській області України.

⚡️Ціни на нові автомобілі в РФ у березні підскочать на 20% і вище через падіння курсу рубля, прогнозує місцевий дилер «Авілон».

#російський_воєнний_корабль_йди_на_ху!

Джерело Наші Гроші

Читайте також:
Політика
США планують запровадити вторинні санкції проти росії. Такі заходи затвердять у п’ятницю, 8 серпня.
06 серпня, 21:05
Економіка
Раніше індійський міністр нафти Хардіп Сінгх Пурі заявив, що країна без проблем обійдеться без російської нафти.
31 липня, 16:09
Політика
Бессент також висловив китайським чиновникам занепокоєння США через продовження закупівель іранської нафти, на яку накладено санкції.
30 липня, 09:56
Політика
Верховний суд Великої Британії відмовив російському нафтовому магнату Євгенію Швідлеру в оскарженні санкцій.
29 липня, 21:35
Політика
Рішення щодо санкцій не вдалося ухвалити саме через спротив Словаччини.
16 липня, 19:46