Скороходівський «царик» втік з позачергової сесії, виламавши двері

КРИМІНАЛ
29 травня, 17:38

Черговий скандал в ОТГ: наближеним до голови «місцевої республіки» Василя Дрозда планували по-тихому роздати земельні ділянки.

8 травня у Скороходівській ОТГ мала відбутися позачергова земельна сесія, на якій депутати мали розглянути питання про продаж земельних ділянок ділкам наближеним до голови «місцевої республіки» Василя Дрозда. Однак не всіх депутатів повідомили про цю знаменну подію, на яку ще й приїхала неочікувана знімальна група Останнього Бастіону.

Що було далі - у сюжеті:

Але після того, як журналістам все ж вдалося зайти до зали, голова ОТГ Василь Дрозд вирішив закрити сесію, нібито, через пандемію коронавірусу, яка до того не заважала йому займатися земельним дерибаном.

Нагадаємо, ми повідомляли про нещодавній зашквар в «скороходівській республіці» –  визначення переможців тендеру ще до його проведення.

Завершилася сесія тим, що голова взагалі виламав двері, ще й звинувативши журналістів, що ті його нібито били. А на сам кінець вирішив просто втекти.

Порядок денний позачергової сесії

Порядок денний позачергової сесії

Судячи з документів, які потрапили в розпорядження Останнього Бастіону, така не складна схема земельного дерибану для скороходівських депутатів – не в новинку.

Скороходівський «царик» втік з позачергової сесії, виламавши двері_2

Громаду обурила така поведінка голови та його заступника Космоса. Саме так в селищі називають Євгена Литвинова. Про своє доволі специфічне ставлення до громади останній розповідав журналістам Останнього Бастіону у минулому сюжеті.

Жителі селища стверджують, що за 15 років голова Василь Дрозд разом зі своїм заступником знищили всю інфраструктуру села.

Місцева мешканка Наталія Сологуб повідомила, що найбільше жителів обурює закриття єдиної лікарні, тож тепер місцевим доводиться їздити лікуватися до Чутово.

За допомогою жителі Скороходове спробували звернутися до нардепа «слуги народу» Костянтина Касая, але той «культурно відшив» селян.

Але вочевидь депутат бере приклад зі свого партійного керівництва, яке вже рік служить народу, питання тільки якому.

Читайте також:
Про те, що голова Держгеонадр Роман Опімах за безцінь віддає олігархам національні природні багатства, не писав хіба ледащий.
03 липня, 13:42
Любченко, який був заступником податкової в часи Клименка-Януковича, зараз очолює державну податкову по протекції голови Офісу президента.
01 липня, 22:01
Хабарника Андрія Балоня призначено головою обласної державної адміністрації за особистим проханням Володимира Зеленського.
26 червня, 10:45
З 2017-го до квітня 2020 року, «Онур Конструкцiон Інтернешнл» та представництво «Онур Тааххют» вже «освоїли» підрядів на 37 млрд грн.
17 червня, 18:29
Запровадження мит на дизельне паливо посилить позиції групи «Приват» й вдарить по кишенях громадян.
16 червня, 17:12
Вищий антикорупційний суд взяв під варту Андрія Кічу терміном на 2 місяці.
15 червня, 11:38