Слава "провокаторам": українці згадують чергову річницю розстрілів під час Революції Гідності

ПОЛІТИКА
18.02.2021, 15:55
Слава "провокаторам": українці згадують чергову річницю розстрілів під час Революції Гідності
Фото: Вікіпедія

“18 лютого 2014-го року в центрі Києва були вбиті, смертельно поранені і померли 40 осіб”.

Користувачі українського сегмента мережі ФБ сьогодні згадують про революційні події, які відбулися 18-20 лютого 2014 року, епіцентром яких став центр Києва.

“7 років минуло, а ніби вчора. Слава провокаторам! І що характерно, я носив маску ще коли це не було мейнстрімом))”, – написав учасник Майдану, журналіст і доброволець Олексій Бик.

Зазначимо, що провокаторами на Майдані деякий час називали бійців Правого сектору – авангарду революції, які не вважали за потрібне водити хороводи навколо "йолки", натомість виступаючи за революційні методи боротьби.

“18 лютого 2014-го року в центрі Києва були вбиті, смертельно поранені і померли 40 осіб”, – нагадав журналіст Юрій Бутусов, який у своєму дописі відтворив хронологію подій та оприлюднив список загиблих.

“Ми пам'ятаємо, як почався найтрагічніший етап Революції Гідності. І зробимо все, щоб жертви наших братів та сестер не були забутими.
Ваша Воля - у серцях українців! І ми продовжуємо ваш шлях”
, – написав Артем Вітко.

Гурт Nova Psalma оприлюднив відео зняте 18 лютого 2014 року, близько 4-ї години дня в урядовому кварталі та записав оригінальну музику.

А учні однієї з чернігівських шкіл власноруч виготовили паперових янголів та зробили символічні (на фоні неба) світлини, щоб вшанувати світлу пам'ять про тих, хто за наше краще майбутнє віддав власне життя.

Слава

Читайте також:
Турецький президент вважає напруженість у відносинах Москви та Києва штучноствореною Кремлем із пропагандистською метою.
19 січня, 12:29
Британія надасть Україні протитанкове озброєння
17 січня, 21:20
Українська комбінаторика Кремля проста: показово імітувати загрозу нападу зовні для прихованої підготовки дестабілізації зсередини.
15 січня, 14:53
РФ і КНР свідомо заблокували міжнародний пакет санкцій проти недемократичного військового уряду Республіки Малі.
13 січня, 08:27
Офіційний Пекін назвав народне повстання у Казахстані "кольоровою революцією", організованою за гроші Заходу.
08 січня, 08:09
Що пишуть світові ЗМІ щодо ризиків вторгнення в Україну на тлі «антиядерної» заяви п’яти країн
06 січня, 15:25