Слава "провокаторам": українці згадують чергову річницю розстрілів під час Революції Гідності

ПОЛІТИКА
18 лютого, 15:55
Слава "провокаторам": українці згадують чергову річницю розстрілів під час Революції Гідності
Фото: Вікіпедія

“18 лютого 2014-го року в центрі Києва були вбиті, смертельно поранені і померли 40 осіб”.

Користувачі українського сегмента мережі ФБ сьогодні згадують про революційні події, які відбулися 18-20 лютого 2014 року, епіцентром яких став центр Києва.

“7 років минуло, а ніби вчора. Слава провокаторам! І що характерно, я носив маску ще коли це не було мейнстрімом))”, – написав учасник Майдану, журналіст і доброволець Олексій Бик.

Зазначимо, що провокаторами на Майдані деякий час називали бійців Правого сектору – авангарду революції, які не вважали за потрібне водити хороводи навколо "йолки", натомість виступаючи за революційні методи боротьби.

“18 лютого 2014-го року в центрі Києва були вбиті, смертельно поранені і померли 40 осіб”, – нагадав журналіст Юрій Бутусов, який у своєму дописі відтворив хронологію подій та оприлюднив список загиблих.

“Ми пам'ятаємо, як почався найтрагічніший етап Революції Гідності. І зробимо все, щоб жертви наших братів та сестер не були забутими.
Ваша Воля - у серцях українців! І ми продовжуємо ваш шлях”
, – написав Артем Вітко.

Гурт Nova Psalma оприлюднив відео зняте 18 лютого 2014 року, близько 4-ї години дня в урядовому кварталі та записав оригінальну музику.

А учні однієї з чернігівських шкіл власноруч виготовили паперових янголів та зробили символічні (на фоні неба) світлини, щоб вшанувати світлу пам'ять про тих, хто за наше краще майбутнє віддав власне життя.

Слава

Читайте також:
Стягнення багатотисячного російського війська до кордонів України має допомогти агресору просувати свій наратив на міжнародній арені.
20 квітня, 10:23
Нова американська влада не збирається воювати з Путіним.
19 квітня, 17:25
Комуністичний Китай взявся втілювати у життя методи "м'якої сили", розпочавши з "благодійної" поставки вакцин до Параґваю.
19 квітня, 08:59
Чи у Кремлі не забули, що українці вміють воювати далеко не гірше за не мотивованих російських туристів?
18 квітня, 14:34
У сухому залишку на нашій ділянці фронту мінус два есмінці та невідома доля щодо повноправного членства у Північноатлантичному альянсі...
17 квітня, 17:56
Переважна більшість країн-членів Північноатлантичного альянсу на чолі з Францією не хочуть бачити серед своїх союзників Україну.
14 квітня, 10:37