«Слава Україні» стане офіційним вітанням ЗСУ

ПОЛТАВА
07.08.2018, 14:54

Президент Петро Порошенко доручив розробити законопроект зміни військового вітання ЗСУ. Пропонується замість стандартного радянського зразка використовувати як привітання фразу «Слава Україні – Героям слава!». 

«Слава Україні» стане офіційним вітанням ЗСУ_1

Про це повідомив Укрінформ посилаючись на міністра оборони Степана Полторака.

https://www.ukrinform.ru/rubric-society/2512980-prezident-porucil-zakonodatelno-zakrepit-voinskoe-privetstvie-slava-ukraine.html

«Президент України доручив підготувати зміни до закону України, яким затверджуються військові статути, тому що це визначається у військових статутах, як треба вітатися. Такі пропозиції готуються, і сподіваюся, що після виходу з канікул народні депутати приймуть це в цілому», – сказав міністр.

Згідно його слів, відповідний законопроект вже зареєстрований. Суб’єктом законодавчої ініціативи буде президент – верховний головнокомандувач Збройних сил.

Використовувати нове привітання планують вже під час військового параду в День незалежності в Києві 24 серпня.

Читайте також:
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12.12.2025, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11.12.2025, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09.12.2025, 08:32
Полтава
Мільйони для поліції — і ще окремо на охорону: для чого місто наймає приватних охоронців?
04.12.2025, 15:19