Сліди Боїнга не приховати

Опінії
11.06.2021, 17:31
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Слово і діло

Цікаво буде поспостерігати за тим, що співатиме рот Путіна, коли розпочнеться міжнародний суд по "Боїнгу".

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Аби брехня набула подоби істини її подачу слід зробити наполегливою. Подібною логікою керується Москва, зокрема й у випадку, коли постає питання збитого "Боїнгу".

Цього тижня російські пропагандисти вкотре звинуватили Україну в "фальсифікації" фактів. Обставини сумнозвісної події традиційно подаються в туманно-аморфному вигляді, натомість акцент повідомлень зміщено в іншу площину.

Три сотні загиблих – ніщо, у порівнянні з черговим нагадуванням про те, що Київ перетворився на столицю світової антиросійської конспірологічної змови. Тож і "витівки" українців мають на меті остаточну і безповоротну дискредитацію РФ.

Зразковий кремлівський трубадур Сладков поділився з росіянами своїми "контраргументами", які він видобув під час весіннього візиту до Донецька. Знімаючи замовні пропагандистські матеріали на позиціях терористів "Л/ДНР" він також завітав на місце, звідки нібито відбувся старт керованої ракети ЗРК "Бук".

Його химерний висновок перевершив буфонадну природу текстів класика абсурдизму – Даниїла Хармса. "Київ бреше", адже Сладков виявив посеред плацу, що відіграв роль стартового майданчика величезне 50-річне дерево. А справжня локація, на якій відбулася активація ракети, згідно з його твердженнями, на той момент контролювалася ЗСУ.

Цілком зрозуміло, що зірка російської журналістики, Сладков, пускає словесний дим в периметрі порядку денного, встановленого кремлем. І його цивілізаційна суперечка з високоточними показниками супутника та точне відтворення геолокації курсування ростовською областю стартового комплексу "Бук" аж ніяк не напружує тупорилі баняки російських обивателів.

До слова, більшість з них навіть не в курсі, що справу збитого російськими окупантами "Боїнга" ведуть слідчі комітети країн ЄС, а не Україна.

Суть фактів завжди можна оголосити "пакощами диявола", якщо вони не збігаються з бажаннями та інтересами РФ. 

Власне, кремль і не в змозі вчиняти інакше, адже це єдина онтологічна зачіпка, на якій тримаються фейки триколорних мракобісів.

Ну а нам, українцям, нічого не лишається, окрім того, щоб запастись поп-корном і спостерігати за тим, що співатиме рот Путіна, коли розпочнеться міжнародний суд по "Боїнгу".

Читайте також:
Світ
Рішення у справі MH17 буде оголошено 17 листопада 2022 року
22.09.2022, 12:23
Війна
Гіркін, Дубинський, Пулатов та Харченко безпосередньо несли відповідальність за «Бук»
21.12.2021, 18:15
Світ
У зв'язку з ризиком для безпеки свідків, судовий слідчий прийняв рішення засекретити дані десятків людей.
10.03.2020, 14:36
Політика
«Путін повинен повною мірою відчути силу права і понести міжнародну відповідальність».
09.03.2020, 15:45
Війна
Арсенал політичних і інформаційних трюків Москви надалі буде тільки розширюватися.
06.03.2020, 17:50