Словенія запровадила заборону на імпорт з окупованих «Ізраїлем» територій

ПОЛІТИКА
07.08.2025, 08:03
Словенія запровадила заборону на імпорт з окупованих «Ізраїлем» територій

Уряд доручив компетентним міністерствам розглянути можливість заборони експорту товарів зі Словенії до цих ізраїльських поселень.

У середу, 6 серпня, Словенія запровадила заборону на імпорт товарів, вироблених на палестинських територіях, що перебувають під окупацією «Ізраїлю», а також схвалила додатковий пакет допомоги для палестинців у Газі.

Про це повідомляє Reuters.

«Сьогодні уряд заборонив імпорт товарів, що походять із поселень на окупованих територіях», — йдеться у заяві уряду Словенії.

При цьому у документі не уточнюється, чи стосується ця заборона всіх товарів, чи лише ізраїльських.

Окрім цього, уряд доручив компетентним міністерствам розглянути можливість заборони експорту товарів зі Словенії до цих поселень.

«Дії уряду «Ізраїлю», включно з будівництвом незаконних поселень, експропріацією, примусовим переміщенням палестинського населення, руйнуванням їхніх будинків... є серйозними і неодноразовими порушеннями міжнародного гуманітарного права. Ці дії загрожують не лише життю та гідності палестинського народу, але й основам міжнародного порядку», — заявив прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Спорт
У адміністрації США зараз зважують різні варіанти реагування на події в Ірані.
17:15
Світ
Це найбільша на Близькому Сході база США, на якій розміщено понад 10 тисяч військових.
10:11
Світ
Британське посольство в Тегерані тимчасово закрили.
07:24
Війна
Наразі серед сусідніх країн «немає особливого ентузіазму» щодо військових дій США в Ірані.
вчора, 11:39
Світ
Президент США Дональд Трамп виступив з екстреною заявою щодо посилення економічного тиску на Іран.
13 січня, 10:01