Сльози на очах, спогади війни та квіти. У Полтаві вшанували пам’ять захисників України (відео)

ПОЛТАВА
29.08.2019, 13:53

29 серпня в Україні офіційно відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Із самого ранку у Полтаві на Центральному міському кладовищі біля алеї Героїв зібралися мешканці обласного центру, рідні загиблих, представники громадських організацій. Панахиду присвятили п’ятим роковинам Іловайської трагедії. Вже традиційно полтавці хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Сході України. Поклали квіти до могил.

Нагадаємо, що саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Як відомо, бої за місто Іловайськ тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося оволодіти містом, але тут втрутилася російська армія. За офіційними даними тоді загинуло 366 українських воїнів, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 – потрапили у полон. Проте ті, кому пощастило вижити під час того пекла, називають зовсім інші цифри, і вони значно більші. 

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48