"Слуга народу" Олена Шуляк підозрюється у зловживанні владою

ПОЛІТИКА
04.09.2022, 13:15
Олена Шуляк
Олена Шуляк

Поліція Київщини відкрила кримінальне провадження

Поліція Київщини внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про факт можливих зловживань владою народною депутаткою Оленою Шуляк ("Слуга народу").

Про це свідчить витяг з ЄРДР про відкриття кримінального провадження, копію якого оприлюднили "Українські новини".

Кримінальне провадження зареєстроване ще 18 лютого 2022 року після відповідної ухвали Ірпінського міського суду Київської області.

Суд зобов’язав відділ поліції Бучанського РУП ГУНП в Київській області внести відомості до ЄРДР за зверненням Колесник Г.М. за фактом зловживання владою Оленою Шуляк з метою одержання неправомірної вигоди для самої себе, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам (ч.1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України).

За вчинення цього злочину передбачене покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 тис. гривень - 68 тис. гривень) або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування здійснює відділ поліції №2 Бучанського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

Раніше бізнесмен Сеяр Куршутов заявляв, що чоловік Олени Шуляк – Олександр Шуляк, а також її брат – Олексій Заремба, попри загальну мобілізацію та заборону на виїзд з України для чоловіків призовного віку, виїхали з країни на початку березня.

Вони перетнули державний кордон України в пункті пропуску "Краковець" 9 березня, при цьому не задекларували матеріальні цінності, що мали при собі: 1,3 млн доларів США готівкою, колекцію ікон та коштовні годинники.

Читайте також:
Полтава
Правоохоронці Полтавщини затримали громадянина України, причетного до розповсюдження отруйних речовин. Йому загрожує тривале ув'язнення.
24 травня, 12:30
Кримінал
Справа стосується розкрадання вугілля в червоноградських шахтах, до чого може бути причетний СБУшник Віталій Подоляк
23 травня, 09:14
Кримінал
Правоохоронці стежили за кримінальним бізнесом Лисенка 8 місяців.
20 травня, 11:19
Опінії
Постать, воістину, легендарну, що уславилась не тільки своїми кримінальними витівками, але й повною безкарністю.
17 травня, 16:40
Війна
Колаборанти виготовляли відеоролики, в яких дискредитували Сили оборони та закликали українців здатися окупантам
15 травня, 15:26
Кримінал
Йому призначили арешт без права на заставу. Раніше олігарх міг вийти під заставу в майже 2 млрд. гривень.
09 травня, 16:02