«Слуга Новоросії» Клєцов не цікавить СБУ

29.10.2020, 08:49
«Слуга Новоросії» Клєцов не цікавить СБУ
Фото: bastion.tv

Підлеглі лейтенанта Баканова не вбачають державної зради у діях екскандидата у депутати Миколаївської міськради Єгора Клєцова.

Таку інформацію 27 жовтня на своїй сторінці у Facebook оприлюднила народна обраниця від партії "Голос" Соломія Бобровська.

За її словами, висуванець від Зе-команди має чималий послужний список, однак СБУ лише взяло до відома надану нею інформацію.

«Серед "досягнень" Клєцова: виступ на "Новороссия ТВ"; збір і передача гуманітарної допомоги до військових шпиталів так званої "ДНР" на окупованих територіях; а головне – спростування участі РФ у війні на Сході України, яку він назвав "громадянським конфліктом". Тому я написала звернення в СБУ з проханням відкрити кримінальну справу проти Клєцова за статтею 111 ККУ – державна зрада», – прокоментувала ситуацію нардеп Бобровська.

Вона також дивується тому, що в Україні до тепер подібні люди взагалі уникають уваги органів досудового розслідування.

«Я вже не кажу про те, щоб отримувати місця у місцевих списках партій, які декларують свою "проукраїнськість" і вектор на європейську і євроатлантичну інтеграцію. Хоча, з огляду на відповідь СБУ, таки треба було і депутатом іти, й обрати, а що», – написала обраниця від партії "Голос".

«Слуга Новоросії» Клєцов не цікавить СБУ_1
Читайте також:
В'ятрович запитав у Баканова чому російські агенти пречудово почувають себе в Україні.
22 січня, 16:04
Андрій Єрмак зміг домовитися з основними політичними àкторами залишити тему цін на ЖКГ виключно для ситуативних виступів на ТБ.
21 січня, 12:13
Корупційний інтерес, лобістські призначення, боротьба з патріотичною позицією серед депутатів – ось чим нині живуть кулуари Верховної Ради.
16 січня, 13:23
Соратниця Коломойського повторила звитягу російського терориста Гіркіна, надягнувши блузу в жовто-чорних георгіївських кольорах.
30.12.2020, 19:16
До параметрів ідентичності двох недолугостей...
19.12.2020, 11:18