Слуга слузі ока не… Чи?

Опінії
16 січня, 19:03
Атавізм Гончарука
Атавізм Гончарука

про безсоння як наслідок переливання з пустого (прем'єрського) в порожнє (президентське)

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Минула ніч агресивній меншості української нації видалася важкою. Збурені новою аудіокасетою а ля Кучмагейт її мізки закипіли у страшному прозрінні – схожі на Олексіїв, Катеринин і Оксанин голоси в унісон визнали, що нєлох таки є лохом. Під ранок приснився ще й чужий революціонер Микола Гаврилович Чернишевський, сіпав за поли і кричав сам не свій: «Што дєлать?!»

І, направду, що ж його робити? Нам з вами, оскільки у тих сусідніх краях, звідки родом зачинатель революційного хайпу, своїх причин для безсоння неміряно – недопалок не лише підручного з теж порожньою головою поміняв, а й нарешті обнадіяв руський мір, що вже нинішнє його покоління житиме при Кім Ір Сені. Чи у вас, панове, є інше трактування оголошеного курсу на «плєвать ми на весь мір хатєлі»?

А тепер спробуємо на якийсь час абстрагуватися від нерадісних дум про майбутнє нещасних сусідів і тверезо поцінувати заявлене «схожими на N (Гончарука) N (Маркарової) N (Рожкової)» фальцетами про наше суще.

І що у цитованих нижче фальцетах неправильне?

−    немає сумнівів у багато разів потвердженому і з салону Тесли, і із-за столів прес-марафону, і у напутніх відосиках, що усі страхи Зе збилися до купи перед ненависним баригою-папєрєдніком. Усю Зе'камарилью тіпають два жахи: що корупціонери заробляють гроші і що всі ці гроші – Петра Порошенка;

−    де Гончарук не фейковий? Отут, на люди, з післякасетним виправданням: «І трохи гарних новин. Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%. Якщо це не гарні новини для країни, то я повний «профан» в економіці!». Чи отут – приватно, до своїх: «ухандохали» економіку, розумієте... Плану немає», і далі: «Я – повний профан в економіці, юрист за освітою»?;

−    невже комусь, крім, звісно, задурманених «кінцем епохи бідності» голів, не зрозуміло, що дійсно у професійного блазня Зе «є дуже примітивне розуміння економічних процесів»?

Правду казати, ми за свого повного несприйняття лицедія Зе у якості глави держави, не наважилися би заявити про «пусте місце в голові». Формально немає для цього підстав – чимось же та голова забита. Мріями про те, як регулярно дєлать нас вмєстє, Мендель, Оманом, самим чортом верхи на Штайнмаєрі, грядущим побаченням з Блідою Міллю. Глибоко артистична  натура та ще й з криворізьким минулим нагородити в собі може чого завгодно.

Але ж прем'єру зблизька таки видніше. Слуга слузі ока не… Чи?

Тепер щодо фарс-мажору. У повній відповідності із законами жанру, яким послуговується в управлінні державою токсична зелень, відомий своєю неконтрольованою мстивістю Перший Продюсер має викликати Першого Профана за озвучення гіркої правди на дуель. Можемо порекомендувати й зброю – обом близька шаурма, нехай би покидали одне на одного до першої крові, ні, це – банально, до першого позеленіння. Переможець цієї пари  викликає на дуель голову СБУ Баканова. Ось тут не до шаурми. Два підряд нищівні провали так званої служби вимагають ротації. Це ж наші вороженьки через нехлюйство баканівців могли з кабінету прем'єра викрасти і схему самоката! Гадаємо, що в умовах кадрового голоду тиждень-два посаду потяг би й Сивохо, котрий вже пройшов бойове хрещення у ранзі радника Суркова в зоні ООС.

Нарешті, резюме. Оці ігри з порожнинами в мізках президента і прем'єра –   чистісінький розводняк, даруйте за криворізько-квартальний сленг. Виставляти на панель давно очевидні для притомних, але в очах цвілого електорату таки компрометуючі слуг Зе речі, довелося під тиском ще більшого негативу. Дивіться, як з оприлюдненням «прослушки»   гончарукового кафетерію увага мережевої публіки миттю відволіклася від Оману, де, ймовірно, Зе наробив ще більших дурниць, ніж самокатник-прем'єр вдома.

Панове, звертаємо особливу увагу на те, що ми утримуємося від згадувань прізвищ відомого олігарха і відомого міністра, яким інформоване експертне середовище інкримінує оголошення війни і Зе, і його уряду профанів. Хоча у цьому сенсі профанація не має ніякого значення – на кону Україна.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Он воно як: афішував «зміни» один, а міняти нас буде інший...
13:06
Універсальною ідеєю, якою Кремль прокладає собі шлях до реалізації своїх стратегій на Заході, є так звана "корупційна гідра".
08:51
Україною керують невігласи, так звані "слуги народу", які ведуть її до прірви у час гібридної війни та пандемії.
вчора, 08:59
Мімікрія, компроміс, прагматизм безпосередньо межують зі зниженою соціальною відповідальністю, а відвертіше – з проституцією.
25 листопада, 10:18
Про НАБУ і НАБУїнів
24 листопада, 19:45
Ось чому росіяни у загальній масі злі, але крім цього не дуже вмілі через обмежений державно-політичний інструментарій.
24 листопада, 08:59