«Слуга урода»

Опінії
28 березня, 09:21
«Слуга урода»

Цілий «Форбс» написав, хто веде анонімну телеграм-помийку «Джокер».

Журналіст і засновник проекту “Наші гроші”

У повній відповідності до модусу вівенді нинішнього Офісу президента — це кандидат в народні депутати від «Слуги народу».

Він на 153 місці в списку, і якщо когось зі списочників звільнять зараз — він має втягнутись на його місце. Тобто нардепом стане людина, яку називають причетною до одного з найбільших гамномьотов країни.

«Слуга урода»_1

******
До речі. В останні тижні «Джокер» херачить по таксі «Уклон». Такий собі наїзд з метою дискредитації, за припинення якого просять 200 штук баксів, пише «Форбс».

«Слуга урода»_3

Одним з елементів кампанії по наїзду на «Уклон» став стук-стук поліції про те, що це таксі працює під час комендантської години. І я як людина, що іноді їздить по країні поїздом завжди ціную за можливіть добратись з вокзалу вночі до моїх спальних єбєнєй на таксі.

Тим більш, що комендантська година в Києві зараз виродилась в спосіб корупційного заробітку контролерів. Тому знайте кому ви завдячуєте тим, що в останні дні не можете доїхати з вокзалу на таксі додому вночі.

А те що ця шваль продовжить навалювати на мене якісь чергові висєри — справді пофіг. Читайте НЕанонімні канали, і все добре.


Термінові та важливі новини читайте на каналах «Останнього Бастіону» в Facebook, Telegram, Instagram.

Читайте також:
Політика
Двогодинний монолог кремлівського диктатора може бути спробою відмити від української крові воєнного злочинця. На щастя, спроба не вдалася.
15 лютого, 08:24
Опінії
Росія не перший раз робить провокації і вбиває українських полонених і звинувачує потім українських військових.
25 січня, 09:08
Опінії
Соратник сивочолого гетьмана придав чуткам статус факту. З якою метою він це зробив публічно, лишається тільки здогадуватися...
09 січня, 14:36
Війна
Як відомо, Фінляндія швиденько приєдналася до Північноатлантичного альянсу коштом української крові. Більшість фінів це відверто визнають.
07 січня, 09:33
Світ
Створене олігархами Ротшильдами державне утворення Ізраїль коїть геноцид палестинців. Натомість світові згодовують фейки про тероризм.
18.12.2023, 19:45
Опінії
Основною метою його була повна і докорінна дискредитація всього вищого ешелону політиків України.
15.12.2023, 10:36