Слуги народу чи прислужники Байдена?

Опінії
15 січня, 08:58
Слуги народу чи прислужники Байдена?

Зеленський і Єрмак судомно розпочали "полювання на відьом" перед інавгурацією 46-го президента США.

Політолог

Коли Деркач і компанія "викотили" свою дезінформацію, то Офіс президента набрав у рот води. Коли він "викотив" її знову, Офіс генпрокурора легалізував її відкривши по ній справу.

У серпні Офіс національної розвідки США вустами свого глави Вільяма Еваніни назвало Деркача агентом російської розвідки. А генії з Банкової продовжили колупатися в носі, не ініціювавши не те що його арешту, але навіть справи по ньому.

Коли Байден виграв вибори, то навіть це не змусило ідіотів які влізли в історію (насправді, були в курсі й стояли "на шухері") негайно прийняти заходи з виправлення ситуації на літеру "Ж", в яку вони потрапили. Коли Байдена затвердила колегія виборників і його президентство вже було незворотним, "зелені" ідіоти все ще нічого не робили щодо Деркача.

Так звані "слуги" сподівалися, мабуть, на тунгуський метеорит. А "зелені" депутати почали на ефірах ляпати єресь у стилі "ми не допустили жодного втручання у вибори". 

Тепер щось у лісі здохло і Банкова вирішила взяти ситуацію під особистий контроль. Рубрика, гм-м... "прокинулися, блядь"!

Читайте також:
В Офісі президента досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.
14 квітня, 11:26
Учасники погрому на вулиці Банковій у Києві будуть відповідати за скоєне по всій строгості чинного українського закону.
02 квітня, 14:00
"Гарант" Конституції не припиняє мріяти про проведення в Україні амбітного міжнародного спортивного заходу – Олімпійських ігор.
09 лютого, 10:48
Ірина Венедіктова таки змогла притиснути системних корупціонерів з оточення Володимира Зеленського до стінки.
03 лютого, 11:33
Гарант вже нічого не буде боятися, якщо народ скаже «так».
22.10.2020, 20:12