Американські санкції боляче вдарять по владі Зеленського, — опозиція

ПОЛІТИКА
13 січня, 10:43
Американські санкції боляче вдарять по владі Зеленського, — опозиція
Фото: bastion.tv

Підтримавши заяви Андрія Деркача, "гарант" не тільки зруйнував двопартійну підтримку України з боку США, але й підвів себе під санкції.

До такого висновку прийшов депутат Запорізької обласної ради від партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

За словами соратника Петра Порошенка, допоки Володимир Зеленський обіймає президентську посаду — із ним будуть намагатися вести діалог.

Але як тільки його каденція завершиться, увесь компромат, який наразі має Центральне розвідувальне управління США, може бути використаним проти теперішнього "гаранта" і його Зе-команди.

«Невже у травні минулого року СБУ не інформувала Зеленського про те, що інформація від Деркача — спецоперація Путіна? Чи Зеленський сам брав участь у цій спецоперації й тоді він теж є активним агентом? Чому "активний російський агент" продовжує перебувати у стінах парламенту та приймати закони? Виникає занадто багато риторичних питань, але факт наступний: спецслужби України досі ніяк не зреагували навіть на відкриту для загалу інформацію, а Зеленський так і не зробив висновків із власних помилок», — наголошує опозиціонер Ігор Артюшенко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", нардепа Дубінського, екснардепа Онищенка, експрокурора Кулика та кілька пов'язаних із депутатом Деркачем осіб внесли до санкційного списку США.

Читайте також:
Судячи з голосувань у ВР, Максим Березін – це ручний нардеп Коломойського.
07 квітня, 14:39
“Ця маленька со@улька зі Слуг народу Анна Колісник. 26 повних років. Ціла членкеса комітету з питань податкової і митної політики”.
31 березня, 14:55
Щоб підписати петицію про звільнення Татарова треба затратити не більше ніж дві хвилини часу.
30 березня, 16:44
Власні забаганки "слугам народу" дорожчі за життя і здоров'я пересічного українця.
24 лютого, 08:42
"Гарант" української Конституції втратив підтримку власних виборців і Заходу, оскільки виявився безвольним.
29 січня, 11:24