"Слуги народу" продовжують відпочивати за кордоном.

ПОЛІТИКА
14.08.2023, 13:15
"Слуги народу" продовжують відпочивати за кордоном.

"Слуга коломийського народу" Ольга Василевська-Смаглюк виїхала до Болгарії

Депутатка від «Слуг коломийського народу» Василевська-Смаглюк на а/м Jeep н/з КA6679HB виїхала через п/п Устилуг до Польщі, в об'їзд черги звичайних людей, і попрямувала до Барселони.

Бажаємо приємного відпочинку!

Ольга Василевська-Смаглюк, колишня журналістка телеканалу 1+1, народна депутатка від партії "Слуга коломийського народу". Її виборчий округ № 96 Це Буча, Бородянка, Славутич і довколишні села .

Замість того, щоб відстоювати інтереси мешканців свого округу, Василевська-Смаглюк звинувачує Великобританію в тому, що вона не відбудовує Бучу та Бородянку.

При цьому, "Слуга не українського народу" не згадує про те, як 24 лютого закликала мешканців України залишатися вдома, мотивуючи це тим, що "Цивільне населення не є ціллю військ рф". Чим завершилася окупація для мешканців Бучі та Бородянки - бачив весь світ.

Василевська-Смаглюк так прокоментувала свій допис від 24 лютого:

За декілька тижнів до війни, я з трибуни Верховної Ради говорила про загрозу наступу з території Чорнобильської зони.

Якщо пам’ятаєте, тоді були так звані "навчання" військ рф і білорусі.

До мене надходили сигнали про небезпеку і на годині запитань до уряду, я напряму запитала тодішнього міністра оборони Резнікова, до чого готувати людей? Цей наш діалог є в стенограмах засідань.

Тоді Резніков сказав, що загрози немає, вторгнення не буде. Тим не менш, ми на окрузі з помічниками почали проводити безкоштовні навчання з надання домедичної допомоги, ставити питання перед громадами щодо наявності укриттів. Але часу було замало, щоб повноцінно підготуватись.

24 лютого, після перших вибухів, я одразу приїхала в ВР. І наше керівництво сказало нам тоді, що загрози для цивільного населення немає.

Мало того, по всіх телеканалах була плашка "залишайся вдома", закликали людей не панікувати і залишатися вдома, бо це єдине безпечне місце, мери великих міст, керівництво нашої партії та вище керівництво країни також давало аналогічні меседжі в ефірі. Оскільки в нас була єдина рамка комунікування, а додаткової інформації у мене ніякої не було, я комунікувала як всі. Це стало мені наукою на майбутнє: не давати більше виборцям життєвих порад в ситуаціях, на які я особисто не впливаю.

Але "залишатися вдома" було єдиною комунікаційною рамкою для всіх. Не можу сказати, що багато людей дослухались тоді до закликів "залишатися вдома", люди думали, що найбільша небезпека чатує на них в столиці, тому багато осіб поїхали в передмістя: Бучу, Бородянку, Ірпінь, Гостомель, Стоянку. І ми звідти вже в березні їх витягували. Мої помічники брали участь в евакуації населення особисто, а в Білогородку, де зустрічали евакуйованих, ми передали і роздавали близько 10 тисяч обідів.


Нагадаємо, що Володимир Зеленський 23 січня 2023 року повідомив, що Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення щодо процедури виїзду чиновників, представників правоохоронних органів та інших посадовців за кордон під час війни.

“Є принципове рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон. Це стосується всіх посадових осіб центральної влади, різних інших рівнів місцевої влади. Це стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх тих, хто має працювати на державу й у державі. Хочуть відпочивати зараз – будуть відпочивати поза межами державної служби. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться”, - заявив Зеленський.

В п'ятиденний строк Кабмін мав розробити “такий порядок перетину кордону посадовими особами, щоб підставою могло бути лише реальне службове відрядження”.

Цікаво, яка мета службового відрядження Ольги Василевської-Смаглюк до Барселони ?


UPD: Василевська-Смаглюк виклала у соцмережу копію розпорядження Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука про надання їй відпустки з 12 по 17 серпня (без збереження заробітної плати).

Василевська-Смаглюк також продемонструвала бронювання апартаментів у Софії, де вона проводить відпустку.

Цікаво, що Володимир Зеленський раніше різко висловився про відпустки посадовців за кордоном:

"Хочуть відпочивати зараз – будуть відпочивати поза межами державної служби. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться", - заявив Зеленський.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12