Created with Sketch.

«Слуги неукраїнського народу» разом з ОПЗЖ вирішили розірвати на шматки «Енергоатом»

10.02.2023, 09:55

«Слуги неукраїнського народу» разом з ОПЗЖ вирішили розірвати на шматки «Енергоатом»

Під шумовою завісою керованих Єрмаком засобів масової дезінформації, зелені українофоби, разом зі своїми посібниками з опзж вирішили розірвати на шматки Енергоатом, приватизувавши його в інтересах власних ФПГ. 

6 лютого Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт № 8067 про корпоратизацію держпідприємства НАЕК "Енергоатом".

Прийняття даного закопроекту широко не висвітлювалося на телемарафоні імені Єрмака-Зеленського.

Ініціатори корпоратизації заявили, що корпоратизація державних підприємств: покращить інвестиційну привабливість України в очах західних партнерів; покращить управління компанією й зробить цей процес прозорим та професійним.

Хочемо зауважити, що інвестиційну привабливість України в очах західних партнерів покращить не корпоратизація державних підприємств, а відсутність корупції в Україні.

Яскравим прикладом корпоратизації державного підприємства є кейс "Нафтогазу" часів Коболєва-Вітренка, коли державне підприємство перетворилося на приватний гаманець олігархів, а уряд повністю втратив над ним контроль.

Варто нагадати, що голова держави Андрій Єрмак, разом зі "Слугами неукраїнського народу" та колаборантами з ОПЗЖ вирішили провести корпоратизацію "Енергоатому" у той час, коли в України величезні проблеми з енергопостачанням населення.

До цього, "Енергоатом" було єдиним повністю державним підприємством, яке було оператором чотирьох Атомних електростанцій (15 атомних енергоблоків). «Енергоатом» забезпечує понад 55 % потреби України в електроенергії.

До корпоратизації «Енергоатом» знаходився в управлінні з боку Уряду України. Якщо Уряд не може забезпечити прозорість та професійність в управлінні компанією, то може потрібно змінювати Уряд, який не в змозі управляти країною, а не структуру управління стратегічно важливого державного підприємства.

Ми вже бачили приклади того, як влада України передала в руки "ефективних управлінців" енергорозподільчі компанії.

Обленерго в Україні контролюють кілька бізнес-груп.

Це VS Energy, за яким стоять інтереси підсанкційних росіян Олександра Бабакова, Євгена Гінера та Михайла Воєводина. Компаніям з їхньої орбіти належать сім підприємств: «Рівнеобленерго», «Житомиробленерго», «Чернівціобленерго», «Кіровоградобленерго», «Херсонобленерго».

Енергохолдинг ДТЕК олігарха Ріната Ахметова контролює чотири компанії з продажу та постачання електроенергії: «Донецькобленерго», «Дніпрообленерго», «Київенерго» та «Крименерго».

Контрольні пакети ще трьох обленерго – «Сумиобленерго», «Чернігівобленерго», «Полтаваобленерго» – належить фірмам з орбіти олігарха Ігоря Коломойського та росіянина Костянтина Григоришина.

Через низку фірм Григоришин володіє ще двома обленерго: «Луганське енергетичне об’єднання» та «Вінницяобленерго». Співвласником «Вінницяобленерго» є також фірма ICU, де до приходу на держслужбу та ще до «Рошен» працював нинішній голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

Ще два обласні підприємства з продажу та постачання електроенергії – «Львівобленерго» та «Прикарпаттяобленерго» – належать компаніям з орбіти братів Ігоря та Григорія Суркісів.

Також два обленерго – «Закарпаттяобленерго» та «Волиньобленерго» – належать фірмам, пов’язаним з депутатами від проросійської забороненої партії ОПЗЖ​ Сергієм Льовочкіним та Юрієм Бойком.

"Харківобленерго" частково також контролюється депутатом від ОПЗЖ Вадимом Новинським.

Як бачимо, більша частина Обленерго та енергорозподільчих мереж в Україні контролюється російськими та проросійськими олігархами та колаборантами із забороненої в Україні партії ОПЗЖ.

Результати передачі стратегічних підприємств в руки "ефективних управлінців" сьогодні кожен українець відчуває на собі.

Олігархи та вороги українського народу, які роками грабували українців, встановлюючи захмарні тарифи на електроенергію, сьогодні заявляють про те, що вони не мають достатньо коштів, щоб відновити енергорозподільчі потужності своїх приватних підприємств.

В разі, якщо олігархи, паразитуючі на хребтах українців, виявляться не здатними відновити, за рахунок награбованого, об'єкти критичної інфраструктури, то держава, націоналізована українцями, має націоналізувати Обленерго, Облгази, водоканали, та все інше загарбане майно.

Бізнес російських олігархів в Україні напрочуд добре себе почуває на дев'ятому році війни московії проти України.

Лише на 9-тий місяць після повномасштабного вторгнення росії в України, прокуратура змогла домогтися арешту майна групи VS Energy, яка підконтрольна російським олігархам Олександру Бабакову, Євгену Гінеру та Михайлу Воєводину і контролювала 5 обленерго.

11 листопада Печерський районний суд Києва наклав арешт на частки в українських підприємствах та цінні папери, кінцевими власниками яких є депутат Держдуми рф Олександр Бабаков, член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий "злодій в законі"  Міша "Лужнецький" Михйло Воєводін. 

Зокрема, арештовано частки в статутних капіталах п'яти компаній:

Цими частками в різних пропорціях володіють ТОВ "ВС Груп Менеджмент" та нідерландські "ВС Енерджі Інтернешнл Н.В." і Washington Holdings B.V., які об'єднанні в групу VS Energy.

Тільки 15 грудня Печерський районний суд Києва наклав арешт на Торговий центр "Метроград", ТРЦ "Метрополіс", готелі - Premier Palace, "Русь" та "Либіль" у Києві.

Загалом суд арештував сім готелів та два торгових центри, якими фактично володіють громадяни росії.

Зокрема, ухвалою Печерського районного суду міста Києва накладено арешти із забороною відчуження на готелі Premier Palace Hotel, Premier Hotel Rus, Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Slavutych (м. Київ), Premier Hotel Dnister (м. Львів), Premier Hotel Odessa (м. Одеса), Premier Compass Hotel Oleksandriya (м. Олександрія), приміщення ТВК "Метроград" та ТРЦ "Метрополіс" (м. Київ), а також на корпоративні права та акції визначених товариств.

Тільки на дев'ятому році війни ДБР спромоглося встановити, що номінальними бенефіціарними власниками цих об’єктів є іноземні громадяни та компанії-нерезиденти, які безпосередньо пов’язані із громадянами країни-агресора.

30 листопада працівники ДБР оголосило підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч.3 ст. 110 Кримінального кодексу України) заступнику голови державної думи російської федерації Олександру Бабакову, який проголосував за ряд федеральних законів щодо включення Запорізької та Херсонської областей, Автономної Республіки Крим, до складу рф як «новоутворених суб’єктів» федеративної республіки.

Варто зауважити, що все майно російських олігархів, котрі контролюють VS Energy не було націоналізоване та не передано у власність держави. В майбутньому його можуть їм повернути.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує читачам, що під українські санкції не потрапили семеро російських олігархів, серед яких Лісін, Потанін, Дуров, Міхельсон, Алекперов, а також Міхаіл Фрідман (засновник та акціонер "Альфа-Груп", 6 місце у Forbes) та Алішер Усманов (засновник USM Holdings, 7 місце).

У бізнесу Фрідмана взагалі немає жодних проблем в Україні.

25 лютого Національний банк України повідомив про рефінансування українських банків.

Нещодавно НБУ опублікував список банків, яким було надано рефінансування на строк більше ніж 30 днів за час війни.

«Альфа Банк» отримав 4,5 мільярда гривень. У березні ще 800 мільйонів.

Мінфін", цей банк перебуває на першому місці за обсягом рефінансування НБУ серед недержавних банків, хоча не входить навіть до п'ятірки найбільших банків за розміром активів.

Пов'язані особи АТ "Альфа Банк" перебувають у санкційних списках Європейського Союзу, Великої Британії та Австралії.

Накладаючи санкції, в ЄС прямо заявили: Бенефіціар організації - Фрідман Михайло Маратович входить до «Переліку фізичних та юридичних осіб, які підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України та до яких застосовуються санкції ЄС».

Але в санкційному списку РНБО він чомусь відсутній... А його банк отримує кошти рефінансування з бюджету України.

5 серпня НБУ видав кредит рефінансування на суму 60 млн грн строком на рік "Першому інвестиційному банку" (PINbank), що належить громадянину московії Євгену Гінеру.

За даними НБУ, в липні PINbank вже двічі залучав кредити рефінансування на загальну суму 365 млн грн.

До цього PINbank звертався за річним рефінансуванням у травні: 20 травня – на 470 млн грн і 13 травня – на 100 млн грн, а ще раніше у березні: 7 березня – на 300 млн грн і 3 березня – на 200 млн грн.

Це пряма загроза національній безпеці України !

І Володимир Зеленський не може цього не розуміти. Не вводячи санкції проти путінських олігархів Володимир Зеленський свідомо ставить під загрозу життя мільйонів українців.

Замість конфіскації активів росіян в Україні, НБУ фінансує їхній бізнес.

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.  

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

Читайте також
Ексрадник Трампа: чом би Швейцарії не приєднатися до НАТО?
Світ
Зеленський презентував план (не)стійкості.
Політика
Будапештського меморандуму не існує
Опінії
Нелегітимний вчергове хоче здати Україну
Війна
Як вкрасти країну
Політика
Черговий клірик УПЦ МП (ФСБ) отримав підозру СБУ
Політика