Слуги як національна потороча

ПОЛІТИКА
03.11.2019, 13:09

Слуги як національна потороча

Адекватна мережа сміється зі снятинського фермера Володимира Ярославовича Тимофійчука – безграмотного нардепа від Слуги, дуже непереконливого економіста (облік і аудит) після Чернівецького національного університету ім. Федьковича, абсолютно випадкову людину в Раді. Смієтесь? А ми плачемо.

Аби зняти звинувачення у наліплюванні образливих ярликів на державну людину і підстави для притягнення до відповідальності за обмову, цитуємо фейсбук нардепа:

«Друзі, дякую що підтримали мене на виборах да верховної ради. Може я щось постараюся зробити в нашому районі як депутат. Якщо будуть якісь петання до мене дзвоніть мині на мій номер - ваш Володимир Тимофійчук» ©.

Якщо когось не зачепили вісім граматичних і пунктуаційних помилок у трьох рядках не вельми вітіюватого тексту, перегляньте пізнавальний ролик з Володимиром Ярославовичем у головній ролі представника «Коломойського» району в Українському Парламенті.

https://www.youtube.com/watch?v=qDGLKfoA8LI

Шановні добродії, не швидіть і ви з ярликами, бо людина точно має проблеми з самоідентифікацією, їй однозначно важко у навколишньому світі, ви ж бачили, як тікав горопашний від журналістки, і тому наші претензії до організаторів оцього масового «ісходу» плебсу до верхніх ешелонів влади. У випадку з Тимофійчуком – до Дмитра Разумкова, котрий особисто висмикнув посполитого чоловіка з пшеничного поля і виставив бідолаху на всеукраїнське посміховисько.

Не соромно Вам, пане спікер? Невже треба було псувати людині аграрну кар'єру, кидати простого роботящого вуйка у вир Ваших ігрищ задля циркових експериментів велосипедиста? І скільки отаких бобляхів принишкли у секторі СН під банею на Грушевського?!

Володю (а нам, зважаючи на вік, буде дозволено трохи панібратства), із цієї халепи у Вас є вихід, достойний мужчини. Плюньте на втомленого Зе, чий талант піаніста теж виявився не затребуваним на новій посаді, перепросіть у Дмитра Олександровича за завданий клопіт, киньте оту фіктивну фракцію та їдьте до своїх Попельників. Спробуйте ще раз покультивувати Шестопалівку, Кубус, Подолянку, Землячку одеську і Богемію на землях свого ПП «Агро-Лідер» ‒ а раптом увалить центнерів по тридцять-сорок? Палити партквиток із завітним «Слуга Народу» не радимо – збережіть для нащадків у якості документального підтвердження насланого на діда схиблення.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Найближчими днями петиція може зібрати необхідну кількість підписів.
вчора, 11:09
Трепак відповів Венедіктовій, що підстав для оголошення підозри немає.
вчора, 08:33
Керівник фракції «Слуги народу» фактично визнав, що влада довела країну до передсмертного стану.
вчора, 07:56
Зріст чоловіка на відео закладки вибухівки 170 см, а Антоненко вище на 10 сантиметрів – експерт.
03 квітня, 20:43
За інформацією СБУ, на цей момент у Луганську та Кадіївці померло 13 осіб з симптомами COVID-19.
03 квітня, 20:22
Фірма Степанової планує займатися діяльністю лікарняних закладів, а також роздрібною торгівлею медичними товарами.
03 квітня, 17:54