Смертність від раку США зменшилася на 33%, – CNN

СВІТ
13.01.2023, 18:26
Смертність від раку США зменшилася на 33%, – CNN
Фото: Science Alert

Завдяки досягненням у медицині, лікуванні, ранній діагностиці та меншій кількості курців американцям вдалося частково побороти рак.

Відповідні статистичні дані з посиланням на пресслужбу Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США оприлюднив телеканал "CNN", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, станом на тепер смертність від раку впала там на 33% (вперше з 1991 року – прим. ред.), неухильний прогрес пояснюється покращенням лікування, скороченням куріння та збільшенням числа випадків раннього виявлення.

Натомість в Американському онкологічному товаристві уточнюють, що кількість людей, які помирають від раку у США і сусідній Канаді, постійно знижувалася за останні три десятиліття.

Слід зауважити, що ймовірність протягом життя діагностувати будь-який інвазивний рак оцінюється у 40,9% для чоловіків та 39,1% для жінок, запобіжні фактори ризику для обмеження раку: куріння, алкоголь, високий індекс маси тіла.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що питання довголіття з'явилося ще на зорі людської історії, сучасні досягнення науки тільки підсилюють інтерес до нього.

Читайте також:
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51
Життя
Внутрішньо людські жирні кислоти причетні до етіології депресивних розладів. Однак вживання ω-3 допомагає стабілізувати психічний стан.
31 травня, 06:07
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10